CS:GO Skini Nasıl Değerinde Satılır?

Satmayı düşünürsen talip olurum.
Elden satmak işime gelir. Fiyat olarak 270 uygunsa komisyonsuz bir şekilde hallederiz. (papara ile)
Dipnot: 4 gün sonra saat 8'de açılıyor ban.

250'den fazla maalesef olmaz.
Hocam hesaplarıma göre ByNoGame ile zaten şu an 260 TL'ye satabiliyorum komisyon dahil. Sanırım da öyle yapmak mecburiyetinde kalacağım. Üzgünüm.

Hocam hesaplarıma göre ByNoGame ile zaten şu an 260 TL'ye satabiliyorum komisyon dahil. Sanırım da öyle yapmak mecburiyetinde kalacağım. Üzgünüm.

Bynoda Max 270'e satabilirsiniz Steam'i 330 sa ve oradanda komisyonlar çıkınca 190-200 kalıyor sana + zaman bekliyorsun bynonun yüksek komisyon bedelleri var + 330 TL'lik itemi 300'e bile satsan sana 230 civarı bir şey kalıyor tüm envanterimi sattım baştan diziyorum ve yüksek bir teklif verdim dilersen beni etiketlerini teşekkürler şimdiden.

Bynoda Max 270'e satabilirsiniz Steam'i 330 sa ve oradanda komisyonlar çıkınca 190-200 kalıyor sana + zaman bekliyorsun bynonun yüksek komisyon bedelleri var + 330 TL'lik itemi 300'e bile satsan sana 230 civarı bir şey kalıyor tüm envanterimi sattım baştan diziyorum ve yüksek bir teklif verdim dilersen beni etiketlerini teşekkürler şimdiden.
Hocam 240ta anlaşalım o halde. 4 gün sonra ban açılıyor.

Bana uyar Discord vereyim mi?

Hiç sıkıntı yok kanka daha iyi :D
Hocam fiyat artmış şuan Steam'de. 40 TL zararına düşmüştü 2 skinim. Şuan aldığım fiyata yükselmiş. Ban açılınca komisyonlu fiyatın biraz altında bir fiyat söylerim. 4 gün sonra fiyat söylediğimde size de uyarsa haberleşiriz.

Geri
Yukarı