CS:GO skinleri neden düşüyor?

Arkadaşlar, Steam indiriminden dolayı mı oldu acaba? Özellikle operasyon kasası çok düştü. Herkes 2 ay beklet demişti daha beter oldu :D.
Birileri topladı daha ucuzdan sonrada piyasaya sürdü tekrar. 1-2 günde 50 bin kasa pazarda azalmıştı. Tekrar satınca yine kasa stok durumu eskiye döndü. Diğer bir etkense steam yaz indirimlerinden dolayı. Zamanla artacak bu fiyatlar ama belki yarın belki yarından da yakın. Stoklar 50 bin altına inmedikçe çok oynar fiyatlar.

Birileri topladı daha ucuzdan sonrada piyasaya sürdü tekrar. 1-2 günde 50 bin kasa pazarda azalmıştı. Tekrar satınca yine kasa stok durumu eskiye döndü. Diğer bir etkense steam yaz indirimlerinden dolayı. Zamanla artacak bu fiyatlar ama belki yarın belki yarından da yakın. Stoklar 50 bin altına inmedikçe çok oynar fiyatlar.
Ben de anladım yaz indirimlerinden dolayı bence. Çünkü tüm skinlerim düşmüş.

Fiyatı Valve değil oyuncular belirliyor mesela sen 10 TL olan bir şeyi hızlı satılsın diye 9'a koydun başkasıda aynı mantıkla 8'e koydu böyle böyle gidiyor ama indirimlerin etkisi var insanlar oyun almak için eşyaları elinden hızlı bir şekilde çıkarmak istiyor daha fazla düşmeden sat bence.
Ben bir silahı 7 TL'ye koymuştum. Akşam olunca silah 10 TL'den 5 TL geriledi :D.

Geri
Yukarı