CS:GO Slam kullanmak ban sebebi mi?

Hashtag

Hectopat
Daha fazla  
Sene oldu 2021. Hala tüm cevaplar muallakta. CS:GO gibi VAC bazlı oyunlarda Slam adlı müzik uygulamasını kullanmak net olarak ban sebebi midir? Bana göre bu durumu muallakta bırakan şey, programın ve VAC sisteminin işleyiş biçimi. VAC sistemi, 3. parti uygulamaların kullanımına izin vermeyen, gelişmiş bir anti-hile sistemi. Buna bağlı olarak, 3.parti yazılım olsa bile hile sayılamayacak, takıma veya kullanıcıya herhangi bir üstünlük sağlatmayan bu uygulamanın zararsız olduğunu tespit edebilecek bir sistem. Mantık böyle söylese bile Gaben ne söylüyor bilemiyorum. Dolayısıyla soru yeniden aynı. CS:GO içerisinde Slam kullanmak VAC ban sebebi midir?

Sene oldu 2021. Hala tüm cevaplar muallakta. CS:GO gibi VAC bazlı oyunlarda Slam adlı müzik uygulamasını kullanmak net olarak ban sebebi midir? Bana göre bu durumu muallakta bırakan şey, programın ve VAC sisteminin işleyiş biçimi. VAC sistemi, 3. parti uygulamaların kullanımına izin vermeyen, gelişmiş bir anti-hile sistemi. Buna bağlı olarak, 3.parti yazılım olsa bile hile sayılamayacak, takıma veya kullanıcıya herhangi bir üstünlük sağlatmayan bu uygulamanın zararsız olduğunu tespit edebilecek bir sistem. Mantık böyle söylese bile Gaben ne söylüyor bilemiyorum. Dolayısıyla soru yeniden aynı. CS:GO içerisinde Slam kullanmak VAC ban sebebi midir?
VAC sistemine körü körüne güvenmeyi doğru bulmuyorum ben. Hayatında hiç bir oyunda hile kullanmamış birisi ve hileyi savunmayan birisi olarak söylüyorum ki VAC'ın attığı haksız banlar mevcut. Sonuçta insan yapımı bir program ve hatasız çalıştığını düşünmek saflık olur. Bu yüzden ne olursa olsun riske atmamak ve oyuna müdahale eden programları kullanmamak gerekiyor.

Gidip salak saçma şeyler açarsan ceza alabilirsin reportlanır, ancak bu VAC olmaz. Oynadığın kişilerin kalitesi dahi düşebilir, seni de küfürlü sesler açan insanlarla aynı maçlara atmaya başlar.

Bence bu bir şehir efsanesi. Çünkü her ölüm maçı girdiğimde küfürlü bir şarkı açarım.

Listem bu:
1610308742364.png

Gidip salak saçma şeyler açarsan ceza alabilirsin reportlanırsan, ancak bu vac olmaz. Oynadığın kişilerin kalitesi dahi düşebilir, seni de küfürlü sesler açan insanlarla aynı maçlara atmaya başlar.
Kazanmak için oynarım ve takımımdaki insanlarla mümkün oldukça iyi geçinmeye çalışırım. Kullanmak isteme sebebim sadece en azından el sonlarında kaybediyor olsak bile moral yükseltebilecek bir kaç "meme" dinletmek.
VAC sistemine körü körüne güvenmeyi doğru bulmuyorum ben. Hayatında hiç bir oyunda hile kullanmamış birisi ve hileyi savunmayan birisi olarak söylüyorum ki VAC'ın attığı haksız banlar mevcut. Sonuçta insan yapımı bir program ve hatasız çalıştığını düşünmek saflık olur. Bu yüzden ne olursa olsun riske atmamak ve oyuna müdahale eden programları kullanmamak gerekiyor.
Kesinlikle haklısınız. 3.parti olan hiçbir uygulamaya özellikle VAC gibi sağı solu belli olmayan bir sistem varken tam anlamıyla güvenilmez. Lakin burası dahil bir çok kaynaktan bunu araştırdım ve uzun süredir kullandığını ve asla ban yemediğini söyleyenler ve hiç kullanmamış olup, şuan yaptığımız gibi tahmin üzerinden konuşarak 3.parti kesin yersin tarzı yorum yapanlar arasında gidip gelen bir diyalog var her yerde. Oldukça merak ettiğim bir konu.
Bence bu bir şehir efsanesi. Çünkü her ölüm maçı girdiğimde küfürlü bir şarkı açarım.

Listem bu:
Peki ölüm maçı dışında, rekabetçi içerisinde kullanmışlığın var mı? İçeriğinden ziyade kullanımın durumunda ceza yiyip yememe durumunu merak ediyorum. Asla küfür troll vb. amaçla değil yukarıda belirttiğim gibi takım morali yükseltmek, eğlenmek amacı ile kısa kısa "meme"ler dinletmek istiyorum.

@Mercheng oyunbozanlıktan dolayı raporlanırsan güven faktörün düşebilir.

Güven faktörüm yeşil renk ve millet zaten bana şarkı aç diyor :D.

Kazanmak için oynarım ve takımımdaki insanlarla mümkün oldukça iyi geçinmeye çalışırım. Kullanmak isteme sebebim sadece en azından el sonlarında kaybediyor olsak bile moral yükseltebilecek birkaç "meme" dinletmek.

Kesinlikle haklısınız. 3.parti olan hiçbir uygulamaya özellikle VAC gibi sağı solu belli olmayan bir sistem varken tam anlamıyla güvenilmez. Lakin burası dahil birçok kaynaktan bunu araştırdım ve uzun süredir kullandığını ve asla ban yemediğini söyleyenler ve hiç kullanmamış olup, şu an yaptığımız gibi tahmin üzerinden konuşarak 3.parti kesin yersin tarzı yorum yapanlar arasında gidip gelen bir diyalog var her yerde. Oldukça merak ettiğim bir konu.

Peki ölüm maçı dışında, rekabetçi içerisinde kullanmışlığın var mı? İçeriğinden ziyade kullanımın durumunda ceza yiyip yememe durumunu merak ediyorum. Asla küfür troll vb. amaçla değil yukarıda belirttiğim gibi takım morali yükseltmek, eğlenmek amacı ile kısa kısa "meme"ler dinletmek istiyorum.

Evet rekabetçide kullandım. 10-20 maç kullanmışlığım vardır. Zaten slam Steam onaylı bir yazılım. Ama eğer üst ranklarda kullanırsan mutelerler.

Geri
Yukarı