CS:GO soundpad kullanmak VAC sebebi mi?

Envanteri bayağı pahalı olup uzun süredir Slam kullanan gördüklerim var ki Slam'in VAC riski var denilir hep. Sıkıntı yok, ban yemezsiniz.

VAC yemezsin ama çok abartı kullanırsan, kötü sözlü iletişim tarzı bir report seçeneği vardı oradan kısa süreli uzaklaştırma alma ihtimalin düşük olsa da var. Ben sinirlendiğimde çok kullanıyorum şimdiye kadar bir şey olmadı.
Merhabalar, ben soundpad aldım ve müziklerimi, seslerimi ekledim kısayol tuşlarını falan atadım fakat cs go da nasıl başkaları duyabilecek bunu?

ben kullanıyordum yoldaş maçta kuzenimle şarkı dinliyorduk başka kimse duymuyordu zaten vac ban yedim başta owerwarch diyordu ama sonra vac oldu kullanmayın derim

hile kullanmadımki kullanmışsındır diyeceksin ama kullanmadım zaten 1-2 aydır rekabetçi atmadım bile ama yoldaş demolarım var atabilirim

Ben demiyorum, aldığınız yasaklama bunu gösteriyor.

İlk önce Overwatch yasaklaması aldım diyorsunuz. İki çeşit Overwatch yasaklaması mevcut; Az hatalı ve oldukça hatalı.

Az hatalı yasaklamaları oyunbozanlık yapan, yani bilerek ve sürekli takım arkadaşlarını öldürenlere veriliyor. İlk yasaklama 30 gün, ikincisi ise kalıcı oluyor. Az hatalı yasaklamaları asla VAC yasağına dönüşmez.

Oldukça hatalı yasaklamaları ise bariz hile kullananlara verilir. Bu yasaklama ayrıyeten VAC yasağına dönüşürse hile kullanıldığı resmen kesinleşmiştir. Hatalı değildir ve kaldırılmaz.

Soundpad VAC yasağına sebep olacak olsaydı bunu Steam üzerinde kullanan yüzlerce, hatta binlerce kişi bildirirdi. VAC, anti-hile yazılımıdır. Soundpad hile olmadığına göre, hem Overwatch tarafından hem de VAC tarafından yasaklama alma ihtimaliniz yok.

En fazla chat sistemini kötüye kullanmaktan iletişim cezası alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı