CS:GO Source 2 güncellemesi geldiğinde FPS çok düşer mi?

• Konuyu başlatan LEFT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B
Monitör aldıktan sonra RX 6600 alacağım ve genelde CS, arada FIFA bazen de Valorant oynuyorum.
Ben sizin yerinizde olsam ilk önce ekran kartı daha sonra monitör alırdım. Monitör alırken de hangi port ile 144Hz alıyor ona dikkat edin. Ekran kartı içinde ikinci el araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Ben sizin yerinizde olsam ilk önce ekran kartı daha sonra monitör alırdım. Monitör alırken de hangi port ile 144Hz alıyor ona dikkat edin. Ekran kartı içinde ikinci el araştırma yapmanızı tavsiye ederim.
Yeni ekran kartlarında DVİ girişi olmadığı için ve dönüştürücü kullanmak istemediğim için ilk önce monitör alacağım.

Yeni ekran kartlarında DVİ girişi olmadığı için ve dönüştürücü kullanmak istemediğim için ilk önce monitör alacağım.
Anakart marka model nedir?

Ama monitörümde yok.

O zaman mecburen ilk monitörü değiştirmeniz gerekiyor. Ya da dönüştürücü alacaksınız onu da siz istemiyorsunuz.

Source 2 diyince oyuncuların genel olarak kafalarında mevcut cs go bambaşka bir oyun olacakmış gibi bir düşünce oluşuyor. Bu pek doğru bir düşünce değil bence. Cs:Go gibi bir oyunda minimal değişiklikler olacaktır diye tahmin ediyorum. Source 2 daha çok yeni oyunlara yelken açmakta kullanılacak olan bir gemi gibi.

Sorunuza cevap olarak, bence absürt bir FPS kaybı yaşamayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı