CS:GO Source 2 güncellemesi zorunlu mu?

Source 2'yi ilk olarak süreli beta olarak çıkartırlar. Oyuna girerken source 2 veya klasik versiyonunu seçer istediğinden birini oynarsın. Beta süresi bitince ise birleştirilir. Yani ilk başta istediğinden birini oynayabilirken beta süreci bitince zorunlu olacak.

Mantık olarak büyük kitleye sahip oyunun kitlesini Source1 ve Source2 diye niye ikiye bölsün ki? Sunucuları 2'ye bölecek, iş gücünü ikiye bölecek. Ekstra olarak Source denilen şey oyun moturu. Yani tek başına oyun değil.

Source 2 çıkacak diye söylentiler ortada dolaşıyorlar bildiğiniz. Ben laptopumda şu an akıcı oynuyorum kasmadan ama çoğu ihtimalle Source 2 çıkınca 25 FPS alabilirim laptop olduğundan. Aslında çok kötü değil laptop, MX230 4 GB ekran kartlı, 8 GB RAM, 500 GB SSD ve
İşlemci olarak da Intel Core i5-10210U 4 çekirdek bulunuyor. Sizlere sorum şu,

1. Oyunu güncellemek zorunlu mu? Ben zaten genelde botlarla takılıyorum kolsuz olduğum için.

2. Güncellesem çok kasar mı?

3. Laptop için bir tane daha 8 GB RAM alarak 2x8 RAM olarak kullansam performans artışı olur mu?

Hesabı 2 yıl önce kurmuştum hatta Technopat tebrikler 2 yılınız diye mesaj göndermiş, bu da ilk konum benim. 😀
Hocam diğer arkadaşlarım cevaplamıştır 2x8 ram performansta artış sağlar.

(Ilk konunuz olduğu için tebrik etmek istedim. Bu cevap da bahanesi olsun.😀)

Source 2 çıkacak diye söylentiler ortada dolaşıyorlar bildiğiniz. Ben laptopumda şu an akıcı oynuyorum kasmadan ama çoğu ihtimalle Source 2 çıkınca 25 FPS alabilirim laptop olduğundan. Aslında çok kötü değil laptop, MX230 4 GB ekran kartlı, 8 GB RAM, 500 GB SSD ve

1. Oyunu güncellemek zorunlu mu? Ben zaten genelde botlarla takılıyorum kolsuz olduğum için.

3. Laptop için bir tane daha 8 GB RAM alarak 2x8 RAM olarak kullansam performans artışı olur mu?

Hesabı 2 yıl önce kurmuştum hatta Technopat tebrikler 2 yılınız diye mesaj göndermiş, bu da ilk konum benim. 😀
Source 2 cs go üzerine koyacakları için mecbur yapmak zorundasın. Source 1 motoru cs go için tamamen silinecek. Ama çok kasacağını sanmıyorum.

CS2 tamamen ayrı bir oyun olacak, çünki senin durumunda olan ve CS2 oynayamayacak, kötü bilgisayarlarla CS:GO oynayan baya insan var, bu yüzden Valve CS:GO'ya bir şey yapmaz CS2 tamamen ayrı çıkacak. Yani için rahat olsun oynayabilirsin CS:GO

Evet güncelleme olarak gelecek ve CS:GO tamamen kalkıp (Overwatch'daki gibi) CS 2'ye geçiş yapacağız. Eski sistem kullananlar üzgün.
Yanlış biliyorsunuz hocam öyle değil

Yeni konular

Geri
Yukarı