CS:GO Source 2 güncellemesinden sonra zam gelir mi?

metbey

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar,

Birkaç sorum vardı:
1) Source 2 güncellemesinden sonra seçkin hesap fiyatına zam gelir mi hemen?

2) şu an oynadığım hesap 200 saate yakın ve tankım 25'di. Seçkin hesap ilk çıktığın da alırsak rankımızın falan geri geleceği söyleniyordu yakın zaman da alan varsa ve eski rankın gelip gelmediğini söyleyebilir mi? (Şeffaf şekilde eski rankım gösteriliyor oyunda)

3)Kasa ve skinlere ne oran da zam gelir sizce? Yani kasaya mı daha çok zam gelir sakinlere mi?

Herkese iyi akşamlar,

Birkaç sorum vardı:

2) şu an oynadığım hesap 200 saate yakın ve tankım 25'di. Seçkin hesap ilk çıktığın da alırsak rankımızın falan geri geleceği söyleniyordu yakın zaman da alan varsa ve eski rankın gelip gelmediğini söyleyebilir mi? (şeffaf şekilde eski rankım gösteriliyor oyunda)

3)kasa ve skinlere ne oran da zam gelir sizce? Yani kasaya mı daha çok zam gelir sakinlere mi?

Önceden seçkinin varsa kalacak market ürünlerinede %15 20 civarı zam geleceğini düşünüyorum seçkine zam geleceğini düşünmüyorum.

Tabii Source 2'nin 4 5 yıldır geleceği için sıkıntı yok.

Herkese iyi akşamlar,

Birkaç sorum vardı:

2) şu an oynadığım hesap 200 saate yakın ve tankım 25'di. Seçkin hesap ilk çıktığın da alırsak rankımızın falan geri geleceği söyleniyordu yakın zaman da alan varsa ve eski rankın gelip gelmediğini söyleyebilir mi? (Şeffaf şekilde eski rankım gösteriliyor oyunda)

3)Kasa ve skinlere ne oran da zam gelir sizce? Yani kasaya mı daha çok zam gelir sakinlere mi?

1- Büyük ihtimal seçkine zam gelecek bence.
2- Bildiğim kadarıyla ilk seçkin için gelen güncellemede 2 haftalık süre içinde alanlara geliyordu şimdi geliyor mu bilmiyorum. (bende bugün alacağım seçkin ama rankım şeffaf değil)
3- 2 side ilk yüksek fiyat olur sonradan düşerler diye düşünüyorum.

Önceden seçkinin varsa kalacak market ürünlerinede %15 20 civarı zam geleceğini düşünüyorum seçkine zam geleceğini düşünmüyorum.
Hayır oyunu bu hesabımda ücretsiz almıştım zaten seçkin bir kere alınmıypr mu?

1- Büyük ihtimal seçkine zam gelecek bence.
2- Bildiğim kadarıyla ilk seçkin için gelen güncellemede 2 haftalık süre içinde alanlara geliyordu şimdi geliyor mu bilmiyorum. (bende bugün alacağım seçkin ama rankım şeffaf değil)
3- 2 side ilk yüksek fiyat olur sonradan düşerler diye düşünüyorum.
Seçkine hemen mi gelir yolsa bir süre sonra mı?

Hocam eğer güncelleme gelirse geldiğinde zam gelirse üzülürsün ama gelmezse sorun olmaz. Bence paranız varsa alabilirsiniz zaten parasını çıkaran bir oyun.

Herkese iyi akşamlar,

Birkaç sorum vardı:

Ben de çok düsündüm nays ile aldım 50 tl cashback var zaten oyuna girip 2 maç attım 50tl de kasa düstü 3 haftaya oyunun parasını cıkarırsın bence

Yeni konular

Geri
Yukarı