CS:GO Source 2'ye geçince oyun içi banlar kalkar mı?

AexZeM

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı 1: NVIDIA GeForce GTX 1650
Ekran Kartı 2: Intel(R) UHD Graphics
İşlemci: Intel® Core™ i5-10200H
Ram: 16GB (8+8)
Depolama: 750GB (250+500)
Meslek
Öğrenci
Sizce Source 2 motoruna geçince oyun içi banlar kalkar mı? VAC demiyorum. Oyun içi. Ben ağır toxiclikten perma oyun içi ban yedim. V.A.C e falan da dönüşmüyor. Sizce kalkar mı? (Rusları banlasınlar ne olur ben bunlar yüzünden toxiclikten yedim yaaa :D)

Sizce Source 2 motoruna geçince oyun içi banlar kalkar mı? VAC demiyorum. Oyun içi. Ben ağır toxiclikten perma oyun içi ban yedim. V.A.C e falan da dönüşmüyor. Sizce kalkar mı? (Rusları banlasınlar ne olur ben bunlar yüzünden toxiclikten yedim yaaa :D)

VAC ban yemediyseniz geçeceğini düşünmüyorum.(oyunun çıkıp çıkmayacağıda belli değil.)

Bence kaldırmazlar. Zaten adamlar yeni bir oynanış getiriyor, temiz bir oyun deneyimi getirmek varken neden oyuncuların ezelden beri sitem ettiği hile sorununu bu sürümede getirtsinler?

Umarım hiçbir ban kalkmaz, yemeseydiniz.

Yalnız ben hileden değil Ruslar ile sövüşmekten yedim bu kadar agresiflik olmaya gerek yok. Burada gelip ben ban yedim haksız yere diye bir şey demiyorum ben hatamı biliyorum. Size de soruyorum. Allah ailenize sabır versin.

Öyle bir efsane vardı ahaha. En son seneye çıkacak diyorlardı 3 4 sene önce.

Vallahi 5 yıldır var hocam.

Bence kaldırmazlar. Zaten adamlar yeni bir oynanış getiriyor, temiz bir oyun deneyimi getirmek varken neden oyuncuların ezelden beri sitem ettiği hile sorununu bu sürümede getirtsinler?
Hayır ben onu demiyorum. Vac banları gibi şeylerin kalkmaması gerekir. Ve şunu hesaba almalısınız eğer bir hesap hileden ban yediyse %100 olarak vac ban a dönüşür ben 300 gündür oyun içi banım var. Oyun içi banım vac e falanda dönüşmüyor ben neyden dolayı yediğimide biliyorum hileden değil toxiclikten yedim.

Mümkünse kaldırmasınlar oyun zaten hilecilerden geçilmiyor.
Hile sistemini düzelticeklerini düşünüyorum. Saten vac banlı değilim ve hile kullanmadığımdan eminim hile kullansam vac yerdim belki bi şans ha? Oyun İçi Toxiclikten perma yemişler için 🙃

Öyle bir efsane vardı ahaha. En son seneye çıkacak diyorlardı 3 4 sene önce.
Valla bu sefer ki bahaneleri ne olur acaba çıkmazsa?

Ben kalkacağını düşünüyorum.
Konu Valve ye gelince bende düşünmüyorum, aslında adamlar kaç yıllardır. Portal ve Half Life serisini devam ettirmiyor. Bunu mu yapacaklar.

Net olmayan şeyleri konuşmayı sevmem. Yazdığım şeyi doğru okuyup cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Sorumu cevaplayanlarada teşekkürler.

Şöyle size açıklayayım. Zaten ben neler olacağını önceden tahminde bulunmuştum. Çoğu kişi aynı şeyleri yazdı. Öncelikle Valve oyun motoruna geçireceği ihtimali var ama tam değil ama Valve zaten gizli iş yürütmeyi seven bir firma açıklamıyor, öyle her şeyi kesinlikle olarak VAC'ler kalkmayacaktır çünkü platform üstü bandır. Oyun içi banların hala kalkma şansları var. (VAC ban a dönüşmeyenler)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı