CS:GO Spray atamıyorum

Genelde zaten 21 mermiyi isabet ettirmenize gerek yok, size tavsiyem hedefler arası geçiş yapabilmek üzerine çalışın. Mesela 3-4 tane hedef var diyelim sağdakine 4-5 kurşun atıp sprayi bozmadan soldaki hedefe kaydırmayı deneyin. Bu tür yetenekler oyunda sizi rakiplerinizden ayırır.

m_rawinput 1 kodunu deneyebilirsin. Ben zamaninda atamiyordum, sonra ivmenin acik oldugunu anladim. Bu kod ile durumu duzelttim.

O fps ile spray atılmaz senlik bir sorun değil dostum.
viewmodel_recoil "0" kodunu kullanırsan olumlu etkiler.

Bir spray de ben atayım madem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Hmm, 3K saati olan ben bunu beğenmedi. Atsana işte dostum insanların oyununu batırma!

Eskiden böyleydim 6 ay oynamadım aim kalmadı botlarla karşı 1V10 atarak düzelttim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…