CS:GO Spray atamıyorum

mr.esat

Decipat
Katılım
17 Mayıs 2020
Mesajlar
2.946
Çözümler
3
Yer
de_technopat_sosyal
m_rawinput ayari windows mouse ayarlari ya da farenin kendi ayarlarini kullanmasina yarayan bir kod. 1 ile kullanirsan farenin kendi ayariyla oynarsin (ivmesiz), 0 ile oynarsan windowsun kendi ayarlarina göre oynarsin (ivmeli). Şimdi alakasi olduğunu anlamişsindir.
Dostum bana öğretiyorsun ya sağol. Windows'u ivmeli kullandığı ne mâlum?
Dolaylı yoldan etkilemesi bir şey değiştirmez. m_rawinput'un ivme ile alakası yok. m_mouseaccel ile açarsın, m_mouseaccel ile kaparsın, default olarak RAW açık gelir zaten GO'da.
 

Maxen

Centipat
Katılım
23 Mayıs 2020
Mesajlar
282
Sprey yapıp tüm şarjördeki mermiyi aynı yere atmaya çalışacağınıza one tap çalışıp daha kaliteli vuruşlar yapabilirsiniz. Zaten bir kişiyi vurmak için max 9 mermi gerekiyor. Onun bile cok uzaktan smg ile yapılması gerekiyor ki en çok mermiyle adam vurabilesiniz. Spray öğrenmek istiyorsan ilk 10 merminin nasil gittiğini öğrensen yeterlidir. Bir diğer atış tekniği olan 4-5 mermi ile darbeli atış öneririm. Özellikle Ak-M4 silahlarında çok işe yarar ve favorimdir. Şimdi şöyle bir durum var eğer karşında 2-3 kişi varsa spray transfer atman gerekliyse onun cevabını burda bulman zor. Profesyonellerin çoğunun bile hala zorlandığı bir şeyi kolay kolay yapamazsın. Üstünde kafa patlatman gerekir.
 
Yukarı