Çözüldü CS:GO stattrak olan skin taşınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
CS:GO'da uzun süre önce glock silahına sttattraklı oksit alevi skini almıştım. Silahın görünüşünü yani skini beğenmiyorum şu an ama üzerinde 800 küsur kill olduğu için satmak veya çıkarmak istemiyorum. Stattrak'ı taşımanın bir yolu var mı başka bir silaha veya başka bir skine?

Çözüm
Sadece başka StatTrak bir Glock-18 skinine taşıyabilirsiniz. StatTrak değiştirme aracıyla:

Killeri başka bir silaha taşımak mümkün değil. Sadece aynı silahlar arasında kill aktarımı yapılabiliyor.
Sadece başka StatTrak bir Glock-18 skinine taşıyabilirsiniz. StatTrak değiştirme aracıyla:

Killeri başka bir silaha taşımak mümkün değil. Sadece aynı silahlar arasında kill aktarımı yapılabiliyor.

Son düzenleme:
Çözüm
CS:GO'da uzun süre önce glock silahına sttattraklı oksit alevi skini almıştım. Silahın görünüşünü yani skini beğenmiyorum şu an ama üzerinde 800 küsur kill olduğu için satmak veya çıkarmak istemiyorum. Stattrak'ı taşımanın bir yolu var mı başka bir silaha veya başka bir skine?
Pazardan Stattrak değiştirme aracı alıp, arasında değişim yapmak istediğiniz 2 skini seçerseniz halledebilirsiniz.
Sadece başka StatTrak bir Glock-18 skinine taşıyabilirsiniz. Başka silaha mümkün değil.
Evet bu şart da var.

Aşağıdaki makaleyi oku, Stat Trak Swap Tool diye bir eşya var.

Yani istediğim glock 18 skininin stattrak versiyonunu alarak bu eşyayla aktarmak zorundayım değil mi ? Aldığım skinin de stattrak olması gerekiyor. Geç cevap verebildim kusura bakmayın.

Yani istediğim Glock-18 skininin StatTrak versiyonunu alarak bu eşyayla aktarmak zorundayım değil mi ? Aldığım skinin de StatTrak olması gerekiyor. Geç cevap verebildim kusura bakmayın.
Evet, tam olarak öyle yapmalısınız. Aktarım yapacağınız skinin de aynı silah ve StatTrak olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı