CS:GO Steam başlatma kodları nasıl olmalı?

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
TikTok'ta gezinirken CS:GO Steam başlatma koduna denk geldim ve adam onu yazdığında oyun CS 1.6 gibi bir şey oluyordu renkleri canlanıyordu gibi bir şey. Fakat şu anda öyle bir kod bulamadım kod galiba(RGB veya color ile ilgili bir şeydi galiba çok FPS verdiğini söylüyordu. Denemeden kaybettim videoyu. Eğer böyle bir bildiğiniz kod varsa atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia gtx 560 se ayarlardan yapiliyor biliyorum ama benim dediğim golgeleri kapatiyor gibi boyle unlost fps arttirma videosu gibi bir csgo vardı
  • -novid: En önemli kodlardan biridir, oyun açılırken ekrana gelen Valve introsunu kaldırarak oyunun açılış süresini kısaltır.
  • -tickrate 128: Arkadaşlarınız ile birlikte oda açıp, oynamak isterseniz 28 tickrate’e sahip sunucular açılır.
  • -language turkish veya -language english: Bu CS GO başlatma kodu ile Türkçe- İngilizce dilinde oyunu oynayabilirsiniz.
  • -w (Genişlik) / -h (Yükseklik): Oyun içerisinde çözünürlüğü ayarlar. Örneğin -w 1920 -h 1080
  • -high: İşlemci, CS GO’ya yüksek öncelik vererek performansı arttırır.
  • -d3d9ex: ALT-TAB görevlerinde bu kodu başlatma seçeneklerine eklerseniz, normalde yapılan ALT-TAB işleminden daha hızlı işlem gerçekleştirir.
  • +cl_forcepreload 1: Bu başlatma seçeneği FPS droplarına engel olur.
  • Bunlar başlangıç kodları max performans için gölgeleri cfg'den kapatılıyordu galiba bir bakıp döneceğim size.

Yeni konular

Geri
Yukarı