Cs go steam Fatal Error

Gnk1622

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu fotodaki hatayı alıyorum, oyun açılmıyor. Yardımcı olur musunuz ?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım Recep Bey'in dediği gibi beta sürümü işe yarayacak. Teşekkürler.

İşe yaramadı. Verdiğiniz linkteki arkadaşta sorunun çözümünü yazmamış.

Bende steam yeni kullanmaya başladım cs ilk aldığım oyun ve böyle olması açıkçası hiç hoşuma gitmedi. Şimdi dediğiniz gibi steam'i yeniden kurdum ve cs yeniden yüklüyorum umarım olur.
Not: oyunu önceden d diskindeki kütüphaneye kuruyordum şimdi ise c diskindekine kuruyorum. Ayrıca önceden d diskinde oyunun olduğu yere önceden korsan cs go vardı ondan bu hata olabilir mi ? Ayrıca oyuna artık girebiliyorum. Şöyle: öncelikle bilgisayara sağ tık özellikler gelişmiş sistem ayarları performans yazan yerdeki ayarlara tıklıyoruz veri yürütme engellemesine geliyoruz ve ordan 2. tiki işaretledikten sonra ekle diyerek cs'yi seçiyoruz uygula diyoruz ve biligsayara reset attıktan sonra giriyoruz. Bu kadar.

Şimdi aldığım hata ise VAC hatası güvenli olan hiçbir sunucuya giremiyorum o yüzden steam'i yeniden kuruyorum ve oyunu yeniden yüklüyorum (farklı bir yere).

Sorun hallolursa yazarım :)

Sağol. Şimdi steam oyunu yeniden yüklüyor yani 5gb hepsini. Ama az kaldi %92de birazdan biter. Ama bu sefer oyunu d diskine değil c diskine kuruyorum eğer problem ortadan kalkarsa yazarım sağlıcakla kalın :)

BEN COZDUM BENDEDE AYNI SORUN VARDI
BEN BAZI GUNLERDE SOYLE BIRSEY YAPTIM
BENIM CALL OF DUTY 2 VE CS GO VE SLEEEPING DOGS ADLI OYUNLARIM VARDI AMA ORJINAL DEGILDI SADEDE CS GO ORJINAL STEAMDEN CALL OF DUTY 2 OYNADIM CIKTIM CS YE GIRMEYE CALISTIM GIRDI HER TURLU OYNADIM VE CS YE GIRMEYE CAKISTIM OLDU SON OLARAK SLEEPING DOGS OYNADIM VE CY GO YA GIRMEYE CALISTIM FATTAL ERROR FALAN VERDI OYUNU SILDIM STEAM GUNCELLEMESINI DENETLE YE FALAN TIKLADIM SOYLE YUKARDAN STEAM-STEAM GUNCELLEMESINI DENETLE BAS VE STEAMDEN CIKIS YAP VE YINE GIR VE OLUYO AMA SORUN OLAN OYUNU SILMEN GEREK SENIN HANGI OYUNUN SORUNLU BI BAK DENE BULURSAN SORUNLU OYUNU SIL VE DEDIKLERIMI YAP :
STEAM-STEAM GUNCELLEMELERINI DENETLE BAS VE CIKIS YAP SONRA YENIDEN GIRIS YAP SORUN BITMISTIR %100 COZUM AMA SEN BEN OYUNUMU SILEMEM DERSEN ORASINI BILEMEM :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı