CS:GO sticker ne kadar eder?

MrBlade211

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Bugün 1.32 TL'ye aldığım skinin üzerinde hatıra ve pahalı stickerlar olduğunu fark ettim. Sticklerın biri bugün baktığım kadarıyla 603 TL. Diğerleri ise satışta yok. Diğer hatıra silahlara baktım ve böyle stickerlar yok. Sizce silahı ne kadara satabilirim? Resmini bırakıyorum.

Counter-Strike_ Global Offensive 25.02.2021 16_14_20.png

Hatıra olduğu için bir değeri yok ama bir koleksiyoncu bulursan belki alabilir bu tür silah bende de var üstünde kennys imzası var 4 bin TL ama alan yok :d

Şunu da ekleyeyim. Bazı skin takas siteleri silahlardaki sticker'lar için takasta ederinden daha çok miktara sayıyor. Fakat sticker bir hatıra skinde olduğu için saymayabilir.

Hatıra olduğu için bir değeri yok ama bir koleksiyoncu bulursan belki alabilir bu tür silah bende de var üstünde kennys imzası var 4 bin TL ama alan yok :d
Haklısınız
Şunu da ekleyeyim. Bazı skin takas siteleri silahlardaki sticker'lar için takasta ederinden daha çok miktara sayıyor. Fakat sticker bir hatıra skinde olduğu için saymayabilir.
Hangi site bilgi verebilir misiniz?

Bende bilen arkadaşlara bişey sorayım. şimdi benim steam den 80 TL ye aldığım skin bynogame de daha pahalı mesela 120 TL. ben siteye girip hesabımı bağlayıp bu skini o fiyata satışa koysam bana ne kadar gelir ve kartıma alabilir miyim?

Geri
Yukarı