CS:GO Stockholm 2021 bileti kazançlı mı?

Talha Tuna

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ben normalde operasyon biletlerini alıp risksiz şekilde 100 liralık bileti 300 400 (şanslıysam daha fazla) liraya falan katlıyorum. Ama bu etkinliklere hiç katılmadım birileri aklımdaki soru işaretlerini giderebilir mi?

1) Bu iş kazançlı mı?
2) Jetonlar ile hatıra paketi alıyoruz 150 liralık bilet 3 tane jeton hediye ediyor. O bileti almak mantıklı mı?
3) Hatıra paketlerini hangi maç hangi harita için almalıyım?

Şu an aklıma takılanlar bunlar bilmem gereken başka bir şey var ise lütfen ekleyin.

Ben normalde operasyon biletlerini alıp risksiz şekilde 100 liralık bileti 300 400 (şanslıysam daha fazla) liraya falan katlıyorum. Ama bu etkinliklere hiç katılmadım birileri aklımdaki soru işaretlerini giderebilir mi?

1) Bu iş kazançlı mı?
2) Jetonlar ile hatıra paketi alıyoruz 150 liralık bilet 3 tane jeton hediye ediyor. O bileti almak mantıklı mı?
3) Hatıra paketlerini hangi maç hangi harita için almalıyım?

Şu an aklıma takılanlar bunlar bilmem gereken başka bir şey var ise lütfen ekleyin.
1) Eğer jetonunu elmas yapabilirsen 3 adet hatıra paketi alma şansın oluyor. Major bitene kadar bütün hatıra paketleri yaklaşık 30 lira olacaktır jetonsuz olanı alıp amorti edebilirsin.

2) 150 liralık biletten elde ettiğin 3 tane jetonun değeri 78 lira %5 indirimli olduğunu söylüyor zaten satın alırken. Bence değmez ama hatıra paketlerini alayım da açayım diyorsan %5 indirimli jeton almış oluyorsun.

3) Major bitene kadar dediğim gibi 30 lira bandında olacak bütün hatıra paketleri nedenini soracak olursan; yeni major sistemiyle birlikte artık bilete sahip olan kişiler istedikleri kadar jeton alabiliyorlar ve jetonun tanesi de 26 lira yani 26 liraya bir tane hatıra paketi alabiliyorsun. Benim fikrimce içerisinde AWP-Çöl Hydrası olduğu için Mirage'ın hatıra paketleri uzun vadede daha çok pahalı olacaktır. Ayrıca dust2 ve vertigo da yeni ve devamsız koleksiyonlar olduğundan dolayı onlar da fiyatlarını kat ve kat katlayacaktır.

Kısacası uzun vadede kâr edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı