CS:GO Stockholm 2021 Pick-Em tahminleri

Şampiyonlar aşamasında da önceki turdaki gibi seçim yapıyorsun. Bu aşama bittikten sonra çeyrek finaller için iki doğru bilmen gerekiyor. Ama maçlar başladı Şampiyonlar Aşaması seçimleri kilitlendi.
Efsaneler aşamasını seçtik. Sonraki Şampiyonlar aşaması.
Evet, 1 defada hepsini seçiyoruz.
Çok teşekkür ederim. Kusuruma bakmayın ilk kez oynadığımdan kafamda çok fazla soru işareti var.
Çeyrek final, yarı final ve final aşamalarında da ayrı ayrı doğru tahmin etmemizi istiyor. Bu aşamaların her birinde de jeton mu verecek?
Çünkü çeyrek finalde 1 adet bilsem ve bu isim finalde kazanan olsa, çeyrek final için koyduğu 2 doğru bilme kuralı ne işe yarayacak? Kafamı karıştırdı bu sistem. 😅

Meydan okuyanlar aşamasını geçip jetonu gümüşe geçirdim de. Efsaneler aşamasına yetişemedim herhalde, seçimler kilitlenmiş.

Efsaneler aşamasında haliyle seçimlerimi yapamadım. Şampiyonlar aşamasını yapsam jetonum yine yükselir mi?

Meydan okuyanlar aşamasını geçip jetonu gümüşe geçirdim de. Efsaneler aşamasına yetişemedim herhalde, seçimler kilitlenmiş.

Efsaneler aşamasında haliyle seçimlerimi yapamadım. Şampiyonlar aşamasını yapsam jetonum yine yükselir mi?
Altına yükselir, pırlanta olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı