CS:GO şu sıralar çok fazla hile var

Oyunun bedava olmasıyla pek alakası yok, paralıyken de ucuzdu CS:GO sadece biraz temiz tutan telefon numarasıyla seçkin olmaktı eskiden. Bu hileci sığırlar 15 liraya bile hile alıp banlanmadan rahatça gezebiliyor ve milyon dolarlık Valve bunları engelle(ye)miyor. Oyun komedi oyununa döndü artık, herkesin bilgisayarında yenilince açmalık hile hazır bekliyor.

Son zamanlarda sosyalde açılan konulardan da anlaşılacağı gibi hile yapan çok arttı. Hile yapmış gelmiş burada VAC ban yer miyim diyor. Yersin tabii. Bir çözüm olarak Faceit kullanıyoruz biz arkadaşlarla. Gelmiyor değil geliyor tabii. Çok görmedim ama.

Merhabalar. CS:GO'yu yaklaşık 1 yıldır oynuyorum 600 saatim var. MG2'im eskiden 10 maçta 1 hile gelirdi. Son 3-4 gündür 3 maçta 1 hile geliyor. Sizde de böyle mi? Yoksa sorun benden mi kaynaklı. Güven faktörüm de yüksek. Benim 600 saatim olduğunu söylemiştim karşıma 50-60 saatlik adamlar geliyor. Neden bu sıralar olmaya başladı. Yanıtlarınızı bekliyorum.
Eskiden örnek veriyorum 100.000 oyuncu günlük giriş yapıyorsa şimdi oldu 1.000.000 oyuncu. Hile kullanan birisini gören de ben niye kaybediyorum ben de hile açayım kazanayım derdine düşmüş. Bunun bir çözümü var rekabetçi girmemek. Oyuna girin aimbotz mapında ısınmanızı yapın ve zevkinize göre ister Deathmatch serverlerinde oynayın ister Surf serverlerinde takılın. Derseniz ki ben rekabetçi oynamadan zevk alamam size önerim 35 TL verip bir Faceit premium almanız ve rahatla oynamanız.

1400 saat CS var steamimde genelde faceit oynuyorum fakat bazen mm oynuyorum. 5 yıllık madalyam var seçkin hesap zaten. Son zamanlarda -2,3 aylık süreden bahsediyorum-Matchmakingte bir tane hile denk gelmedi. Türkler ve Ruslar zaten ezber etmiş ağızlarına öldüğü anda hile, hile, kesin hile. Yani bende bayadır hile gelmiyor anlayacağınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı