CS:GO hile çok mu var?

karambyte

Kilopat
CS:GO başlayacağım da. Normalde çok CS oynardım tekrar başlamak istedim. Ama hile çok var dendi. Hileye daha az denk gelmek için ne yapmam gerekir? Seçkin hesap mı satın almalıyım?

Seçkin hesap alırsanız hileye daha az denk gelirsiniz. Para veren oyuncular hile açmaktan çekinecektir.

CS oynayan kimi gördüysem karşısına iyi oynayan biri geldiğinde genelde hile diyorlar, oyunda o kadar hile yok bu tarz kişiler yüzünden oyun hileci dolu olarak anımsanıyor. Prime sürümünden bahsediyorum, ücretsiz oynarsan muhtemelen dolu olacaktır hile.

Günümüzde seçkin hesap almadan oynamak imkansız adamlar resmen hile test etmek için hesap açıp açıp giriyorlar her çeşit hile mevcut bende ücretsiz nasılmış diye denemek için girdim oynanılır gibi değil oyundan çıkanlar ban yiyenler hile açanlar yani prime olmadan oynamak imkansız şuanda.

CS oynayan kimi gördüysem karşısına iyi oynayan biri geldiğinde genelde hile diyorlar, oyunda o kadar hile yok bu tarz kişiler yüzünden oyun hileci dolu olarak anımsanıyor. Prime sürümünden bahsediyorum, ücretsiz oynarsan muhtemelen dolu olacaktır hile.
Ücretsiz sürümde 300 saatim var herhalde. Her maç HvH atıyordum rakiple.

CS:GO Prime sürümünde hileler azaldı son zamanlarda. 2016-2017-2018 yıllarında çok fazla hile vardı. Fakat son yıllarda CS:GO'da iyileşme görüyorum. Eskiden 10 maç atınca 6-7 maç hile geliyordu şu an 10 maç atınca neredeyse hiç hile gelmiyor. Hileye denk gelmemek için seçkin alın , güven faktörünüze dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı