CS:GO sürekli Crosshair değiştirmek sorun olur mu?

MetehngGll

Picopat
Makaleler
1
Merhabalar. Ben CS:GO oynarken sürekli Crosshair'dan sıkılıp değiştiriyorum. Hatta değiştire değiştire beğendiğim Crosshair'ları bir metin belgesine yazdım. Yaklaşık 25-30 tane Crosshair var. Sürekli Crosshair değiştirmek kötü mü sizce? Oynayışa etki eder mi sizce?

Saçma bir soru aslında kişiden kişiye değişir ben mesela 2 Cross'um var ama 1'iyle oynarım. Genelde tek bir cross her zaman için daha iyi olur benim cevabım.

Alıştığınız ayarlarla devam etmek daha iyi olacaktır, sürekli crosshair değiştirmek elbette sizi olumsuz etkiler.

Ben de sürekli değiştiriyorum. Niye bilmiyorum ama bazen farkında bile olmuyorum değiştirdiğimin. Bana bir zararı olmadı. Sadece ortada duran bir şekil zaten hepsi.

Durmadan degistirirsen kas hafizasi kaybine yol acar bu da kill almani engeller. Bir tane adam gibi yap arada sirada degistir.

Benzer Cross'lar kullanırsan pek fark etmez. Simple sürekli değiştiriyor ama maçlarda genelde aynı kullanıyor. Kas hafızası kaybına sebep olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…