CS:GO Sunucuları Çöktü: CS:GO Ağına Bağlanılıyor Sorunu

Bu hile meselesini abartmıyor musunuz? Bana gelen hile sayısı çok az tüm olay aslında güven faktörünüz.

Hayır seçkinim geçen gün japon bir hile geldi 62 vurdu görüş hilesi vardı. Bazen gelmiyor ama gelen ve gelmeyen sayısı neredeyse denk.

CS:GO eşleştirmeleri güven faktörüne göre yapıyor. Güven faktörünüzün düşük olma nedenleri; çok raporlanma, toplulukta az para harcama, oyun içi saatlerinizin az olması, çok küfürlü konuşma, oyunbozanlık, oyundaki herkesi raporlama, başka oyunlarda hile kullanma gibi nedenlerden düşüyor. Hile kullanan arkadaşlarımla her oyuna girdiğimde karşıda hile, solo girdiğimde ise karşısı normal oluyordu. Yani karşısına hile gelen önce kendine sonra karşısındakine baksın, oyun ban yerine oyundan soğutma mekaniği kullanıyor 🙃
Bilmem anlatabildim mi...

Hayır seçkinim geçen gün japon bir hile geldi 62 vurdu görüş hilesi vardı. Bazen gelmiyor ama gelen ve gelmeyen sayısı neredeyse denk.
Karşıya hile geldi 64 vurdu. Smurf diye milleti yiyordu. Sırf 2 round'da Desert-Eagle ile 3 tane one tap attım diye bana hile dediler. Deagle ile 6 kişiye one tap atınca hileci damgası yedim. Ancak şüpheli vuruşlar yaparak 64 vuran kişiye kimse hileci demedi.

Geri
Yukarı