CS:GO sunucuların indirildiği dosyaları silme

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar ben genelde topluluk sunucularında oynayan biriyim ve onlarda bayağı dosya indiriyor(gereksiz sesler, şarkılar, efektler). Her neyse benim de hep aklıma gelmiştir virüs yükleyebilir mi diye ama yine de oynuyordum. Bugün toplulukta oynadım oynadım sonra bir el de basit eğlence gireyim dedim ki uyarı verdi 3. parti yazılım yüklenmiş. Oyundan çık tekrar gir ve resmi sunucularda oyna diye. Ben hile kullanmam ama bu 3. parti yazılım demesi beni korkuttu ve ben topluluk sunucularından inen tüm dosyaları silmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korkulacak bir durum yok. Bu durum yeni güncelleme ile alakali.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aciklamada bulunan adimlari uygularsaniz sorununuz cözülecektir.
Aynı videoyu bende bulmuştum ama zaten bendeki hata kalıcı bir sorun değil gir çık yapınca düzeldi. Yinede oyunu bırakacağım için ve topluluk sunucularının dosyalarının gereksiz yer kaplamasını istemiyorum nasıl silebilirim bilginiz varsa yazarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Selamlar ben genelde topluluk sunucularında oynayan biriyim ve onlarda bayağı dosya indiriyor(gereksiz sesler, şarkılar, efektler). Her neyse benim de hep aklıma gelmiştir virüs yükleyebilir mi diye ama yine de oynuyordum. Bugün toplulukta oynadım oynadım sonra bir el de basit eğlence gireyim dedim ki uyarı verdi 3. parti yazılım yüklenmiş. Oyundan çık tekrar gir ve resmi sunucularda oyna diye. Ben hile kullanmam ama bu 3. parti yazılım demesi beni korkuttu ve ben topluluk sunucularından inen tüm dosyaları silmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
sıkıntı değil. sadece model ses map falan inince bu yazı gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı