CS:GO sunucularına ne oldu?

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Rekabetçi için arkadaşımı davet ediyorum ama istek gitmiyor. İlk kez böyle bir şey yaşıyorum acaba nedeni nedir?

1616567773842.png

Sunucular gayet iyi. Sizden kaynaklı bir problem olabilir. Arkadaşınız sizin isminize tıklayıp ''lobiye katıl'' desin, o zaman ne oluyor?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 937806
Sunucular gayet iyi. Sizden kaynaklı bir problem olabilir. Arkadaşınız sizin isminize tıklayıp ''lobiye katıl'' desin, o zaman ne oluyor?
Problem benden kaynaklı değil. Geceden beri çok kişi tarafından yaşanan bir sorun fakat şu an ne durumda bilmiyorum.

Mesela aynı sorunu yaşayan biri daha:
Biri daha:

Son düzenleme:
Onun sorunu 5 dolar harcama sınırı.
Yahu, dediğiniz konu bambaşka bir şey. Başka biri daha aynı sorunu yaşıyor. Gece genel bir problem vardı. Şu an çözüldü ise bilemem.

Evet, genel bir problem varmış. Şu an çözülmüştür muhtemelen başka bir konu açılmadı çünkü bunun hakkında.

Hocam arkadaşımda beni davet ediyordu gelmiyordu çık gir yapsın sonra rekabetçiyi seçip davet atsın biz böyle çözmüştük bir dene.

Hocam arkadaşımda beni davet ediyordu gelmiyordu çık gir yapsın sonra rekabetçiyi seçip davet atsın biz böyle çözmüştük bir dene.
Baya her şeyi denedik ama olmamıştı geceleyin. Sorun hala devam ediyor mu bir bilgim yok.
Hala çözülmedi. Arkadaşımla oynayamıyoruz çok saçma. Davet ediyorum, ses geliyor ama ne lobi kuruyor ne davet gidiyor. Arkadaşa katıl dediğimde bu oturuma erişilemez diyor.
Ediyor sanırım...

Geri
Yukarı