CS:GO sunucularında ping sorunu

Master Caution

Decapat
Daha fazla  
An itibari ile CS:GO sunucularında sorun mevcut. Ölüm maçı girdiğimde, + Graph'da ping 70-90 arası gösterirken, TAB'a bastığımda açılan skor tablosunda 100-200 arası gösteriyor ve ölüm maçını çok yüksek pingle oynuyormuşsunuz gibi görünüyor. Bu sorun bütün oyuncularda mevcut. Silah yarışında ve basit eğlence modunda böyle bir sorun yok. Sadece ölüm maçında var.

Son düzenleyen: Moderatör:
An itibari ile CS:GO sunucularında sorun mevcut. Ölüm maçı girdiğimde, + Graph'da ping 70-90 arası gösterirken, Tab'a bastığımda açılan skor tablosunda 100-200 arası gösteriyor ve ölüm maçını çok yüksek pingle oynuyormuşsunuz gibi görünüyor. Bu sorun bütün oyuncularda mevcut. Silah yarışında ve basit eğlence modunda böyle bir sorun yok. Sadece ölüm maçında var.

Bende ping drop oluyor aniden 250-180-124-90-60 oluyor.

An itibari ile CS:GO sunucularında sorun mevcut. Ölüm maçı girdiğimde, + Graph'da ping 70-90 arası gösterirken, TAB'a bastığımda açılan skor tablosunda 100-200 arası gösteriyor ve ölüm maçını çok yüksek pingle oynuyormuşsunuz gibi görünüyor. Bu sorun bütün oyuncularda mevcut. Silah yarışında ve basit eğlence modunda böyle bir sorun yok. Sadece ölüm maçında var.
aynı sorun 1 2 gündür bende de var çok sinir bozucu

Neden böyle bir şey var acaba? Güncelleme sonrası bir şey mi değiştirdiler? Öğrenen varsa yazarsa seviniriz.

An itibari ile CS:GO sunucularında sorun mevcut. Ölüm maçı girdiğimde, + Graph'da ping 70-90 arası gösterirken, Tab'a bastığımda açılan skor tablosunda 100-200 arası gösteriyor ve ölüm maçını çok yüksek pingle oynuyormuşsunuz gibi görünüyor. Bu sorun bütün oyuncularda mevcut. Silah yarışında ve basit eğlence modunda böyle bir sorun yok. Sadece ölüm maçında var.

Aynı sorun bende de vardı ölüm maçında taba basınca 100 120 arası bir ping değeri gösteriyordu bir nebzede olsa çözümümü kendimce buldum DNS ayarlarından (ben Google DNS kullanıyordum) DNS otomatik olarak al ayarına geri döndüm ping sorunu bir nebzede olsa düzeldi ama hala laglanmalar var.

Güncelleme sonrasında oldu. Bu sorunun çözülmesi gerekiyor. Steam de bazen yavaş. Sunuculara bir şey olmuş gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı