CS:GO sunucusu nasıl doldurulur?

Discord sunucusu açıp o sunucuya CS:GO oynayan adamları çekin. Oradan da serverinize gelsinler.
Discord sunucumuz var ama sadece CS:GO daki oyuncularımız geliyor. Oyundaki sürekliliklerini korumak için çağırıyorum ama pek seyrek oluyorlar. CSGO oynayan oyuncuları daha kolay nasıl bulabilirim?

Discord sunucumuz var ama sadece CS:GO daki oyuncularımız geliyor. Oyundaki sürekliliklerini korumak için çağırıyorum ama pek seyrek oluyorlar. CSGO oynayan oyuncuları daha kolay nasıl bulabilirim?
Hocam sürekliliği korumak için Fun tipi sunucularda oyunculara kolay kredi sağlayarak tutabilirsiniz bizim ortak sunucumuz vardı CS:1.6'da oyuna ilk sağlam pluginleri sorunsuz modellemelerde en ufak hata olmayan CS:GO modu kurmuştuk ilk 2-3 ay server neredeyse her saat 25-30 kişi arasındaydı sonralarda tartışma sonucu kapatma kararı aldık.

Hocam sürekliliği korumak için Fun tipi sunucularda oyunculara kolay kredi sağlayarak tutabilirsiniz bizim ortak sunucumuz vardı CS:1.6'da oyuna ilk sağlam pluginleri sorunsuz modellemelerde en ufak hata olmayan CS:GO modu kurmuştuk ilk 2-3 ay server neredeyse her saat 25-30 kişi arasındaydı sonralarda tartışma sonucu kapatma kararı aldık.
Hocam peki AWP yerine başka bir sunucu türü olarak neyi önerirsiniz? AWP sunucusunu değiştirmek yerine fazladan 1 sunucu daha açmayı planlıyorum. Daha çok oyuncu çeken bir oyun türü varmıdır? Jailbreak pek istemiyorum çünkü başlamadan önce oyuncuları beklemek oyuncuların canını sıkar.

Discord sunucumuz var ama sadece CS:GO'daki oyuncularımız geliyor. Oyundaki sürekliliklerini korumak için çağırıyorum ama pek seyrek oluyorlar. CS:GO oynayan oyuncuları daha kolay nasıl bulabilirim?

Mesela Instagram'daki yüksek takipçili CS:GO sayfalarının takipçilerine özelden sunucunuzun reklamını atabilirsiniz. Ya da en basitinden foruma CS:GO oyun arkadaşı arıyorum yazsanız bulursunuz adam.

Hocam peki AWP yerine başka bir sunucu türü olarak neyi önerirsiniz? AWP sunucusunu değiştirmek yerine fazladan 1 sunucu daha açmayı planlıyorum. Daha çok oyuncu çeken bir oyun türü varmıdır? Jailbreak pek istemiyorum çünkü başlamadan önce oyuncuları beklemek oyuncuların canını sıkar.
Arena 1v1 ve DM sunucuları hiç boş kalmaz hocam.

Sunucuyu DM yaptım. Şuan hiç kimse yok. Umuyorum ki insanlar gelir.
Hocam en sonunda 1v1 yapmaya karar verdik. Hem biz çok eğleniyoruz, hem de gelen oyuncuyu tutabiliyoruz. Dün 3 kişi geldi 3ünü de bağladık sunucuya. Sağ olun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı