CS:GO takas önerisi

Cesegokopegi

Decapat
Daha fazla  
Sizce fabrikadan çıkmış AWP solgun ile az aşınmış kelebek kızıl ağ takaslanır mı? İkisininde istatistiğini attım kelebeğin factory New'i piyasada tükenmiş artık ve firar operasyonu kasasından çıkıyor bugün Steam güncellemeyle birlikte anahtarların fiyatını 18 liradan 20.50 liraya çıkardı. Yıldızlarda arttı. AWP solgun ise yerinde sayıyor ve bence pek sevilmedi gibi.

Oyun içinde bazı haritalarda karanlık duruyor, hala çıktığı gündeki fiyatını kıramamış ve hala Steam'de tonlarca satılmaya devam ediyor önceki operasyondaki Gungnir'in istatistiklerine baktığımda ise toplam 28 tane satılmış. 1 sene sonra hangisinin fiyatı artar? Önerileri bekliyorum. (Bendeki AWP ile takaslıyacağım kelebeğin fotoğrafları)

Screenshot_1761.png

Screenshot_1762.png

20210408190247_1.jpg

Screenshot_1758.png

20210408190306_1.jpg

Screenshot_1759.png

Screenshot_1759.png

Ben düşünmüyorum piyasada aşırı fazla var AWP solgundan ve sadece fabrikadan çıkmış ve az aşınmışı var çıkaran herkeste zaten fabrikadan çıkmış çıkarıyor AK-47 X ray tuttu bence bu operasyonda nadirlik olarak. Fabrikadan çıkaran kişi sayısı bayağı az gibi bu yüzden az aşınmış kelebek kızıl ağa geçmeyi düşünüyorum. 1 yıl sonra az aşınmışını bile bulamam gibi geliyor bana sadece firar operasyonu kasasından çıkıyor csgostash sitesindeki bilgiye göre.

Geri
Yukarı