CS:GO takım arkadaşı

Brokyy

Picopat
Daha fazla  
Başlıktan anlaşılacağı üzere elim ayağım titriyor ya adamlara resmen ellerinden tutup oyun oynattırıyorum yeni hesaba geçtim rankım şu an nova 1 her maç top fragger olup kaybediyorum as rankım DMG dengim takım arkadaşı arıyorum FACEIT veya hepsine gireriz.

Hocam ben sana bir şey söleyim mi 1500 saati olan birisi olarak ya benim kolumun elimin parmaklarımın olmayışı yada başka nedenlerden dolayı nova 4 ü geçemedim hiç bir zaman düşün clan kurduk onda bile ilerleyemedim. En sonunda bıraktım gitti

Hocam ben sana bir şey söleyim mi 1500 saati olan birisi olarak ya benim kolumun elimin parmaklarımın olmayışı yada başka nedenlerden dolayı nova 4 ü geçemedim hiç bir zaman düşün clan kurduk onda bile ilerleyemedim. En sonunda bıraktım gitti
Hocam gerçekten hiç cs oynayan arkadaşım yok bende çok iyi oyuncu değilim belki de ama profesyonelleri izleyip veya aim çalışıp game senseimi iyileştiriyorum denk takım arkadaşı arıyorum ama haklısınız.

60 FPS ile kulaklığım olmadan nova 4 gördüm şu an 30 40 FPS oynayabiliyorum ve gene kulaklığım yok ses kasamıyorum :D

Tebrikler hocam. Az önce maçı bitti berabere kaldık yine top Fragger'ım.
Bir de ne oldu biliyor musunuz :D?
Inferno'da kaybettiğim maçta adamlar 0.000 sürede bombayı çözdüler demosunu indirip ekran görüntüsünü bile atarım isterseniz gerçekten monitörü falan yumruklayasım geldi. Takım arkadaşlarına resmen ellerinden tutup oynatıyorum ya yok şuraya git yok gel şuraya boostlayım yani tek başına rank kasmak bu kadar zor olabilir mi? Ayrıca yeni hesapta 15 içerisinde 10 maç kazandım neredeyse nova 1'e attı şaka mı :D

Gençler yok mu ya tek oynamak istemiyorum gerçekten

Geri
Yukarı