CS:GO takım arkadaşım hile çıktı

Benim son 1 yılda o kadar çok maçım silindi ki keşke diyorum bir istatistik falan çıkartsaymışım.

Aklımda kalan şu ki aynı kişi yüzünden ikiden fazla maç silinirse yetenek grubun da silinir ve bir sonraki maçı kazansan bile bir alt gruptan başlanıyor. Bir maçla falan bir şey olmaz ama 4 maçtan komple silinirse kesinlikle yetenek grubu silinir ve sonrasında elde edeceğin ilk galibiyette muhtemelen en az bir alt gruba atar.
Daha dün zar zor çift keleşe çıktım ya geçen mg2 ye düşmüştüm :/

Daha dün zar zor çift keleşe çıktım ya geçen mg2 ye düşmüştüm :/
Buna çok takılma bence. Düştüğün yere tekrar çıkmak kolay oluyor. Mesela İlk kez LE veya SMFC seviyesine geçmek çok zor. Ben son zamanlarda LE ve LEM arası git gel yaptığım için çok tuhaf şeyler oluyordu. Örneğin LE iken arka arkaya 2-3 mağlubiyet aldım ve DMG düşeceğim diye korkarken bir galibiyetle LEM attı. Öte yandan geçen yıl DMG iken 17 maçlık win serisi olan bir arkadaşı LE atmamıştı bir türlü. Bu sistemin sırrı bir türlü çözülemedi. Az çok tahminde bulunuyoruz ama her zaman tutmuyor. Boşver sen keyif almaya bak.

Buna çok takılma bence. Düştüğün yere tekrar çıkmak kolay oluyor. Mesela İlk kez LE veya SMFC seviyesine geçmek çok zor. Ben son zamanlarda LE ve LEM arası git gel yaptığım için çok tuhaf şeyler oluyordu. Örneğin LE iken arka arkaya 2-3 mağlubiyet aldım ve DMG düşeceğim diye korkarken bir galibiyetle LEM attı. Öte yandan geçen yıl DMG iken 17 maçlık win serisi olan bir arkadaşı LE atmamıştı bir türlü. Bu sistemin sırrı bir türlü çözülemedi. Az çok tahminde bulunuyoruz ama her zaman tutmuyor. Boşver sen keyif almaya bak.
Çok rus geliyor oyunumu berbat ediyolar rank zor cikiyorum adam akilli oynayacagim insanlar yok ayda yilda win aliyorum onada hile denk geliyor çok sinir edici bi durum
Rankım silinirse mesela 1 lose alip 1 win alirsam rankim acilinca dusuk rutbeden mi baslatir?

Rankım silinirse mesela 1 lose alip 1 win alirsam rankim acilinca dusuk rutbeden mi baslatir?
Büyük ihtimalle bir alttan başlar. Hile konusunda ceza vermekten çekinmiyorlar. (Tabi yakalayabilirlerse) Nadiren de olsa aynı başladığı oluyor. Dediğim gibi anlaşılması güç bir sistem ve son zamanlar matchmaking sistemi iyice kafayı yedi. Eşleştirmelerde de dengesizlik var. Oyun iyice mundar olduğu için bıraktım bende. Belki 2021'de bir ara göz atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı