CS:GO takım arkadaşlarımın sesi çok yüksek geliyor

Kaanabisi_GS

Hectopat
CS:GO oynuyorum ve yeni bir kulaklık aldım, ismi Gamepower Kizaru. Kulaklığın hiçbir sorunu yok ama CS:GO'da takım arkadaşlarım birlikte konuşunca sesleri çok yükseliyor. Oyun başladığında herkesin sesini 0,1'e çekmek zorunda kalıyorum. Oyun başladığında tüm oyuncuların sesini otomatik 0,1'e çekme ayarı ya da bu sorunun tam bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
121313221.jpg

Ayarlardan bunu kısmayı denedin mi?

Consol'a voice_scale 0.1 yazdığın zaman herkesin sesini otomatik 0.1'e çekiyor. Fakat onun dışında otomatik kısma çözümü yok sanırım.
Hocam bunun gibi silah seslerini falan da kısmaya yarayan bir komut var mı? Yani genel olarak ayak sesleri hariç her şeyi.

1613050877093.png
Dediğim komutu buraya yazarsan belki olabilir.
Hocam bunun gibi silah seslerini falan da kısmaya yarayan bir komut var mı? Yani genel olarak ayak sesleri hariç her şeyi.

Sanırım yok, hepsi ses efektlerine girdiği için otomatik olarak birini kısmaya çalıştığın zaman hepsi kısılıyor.

Dosya Ekleri

• 1613050853659.png
    1613050853659.png
    170,2 KB · Görüntüleme: 79
Hocam kendine config dosyası oluştur. Not Defterine. Açılışta yazmak istediğin tüm faydalı kodları yaz.
Sonra yukarıda arkadaşın belirttiği başlatma seçenekleri kısmına configini çalıştırma kodunu yaz.
+exec <cfg dosya adı>

(Not: cfg dosyani csgo uzantisinda cfg klasörüne atmayı unutma)

Yeni konular

Geri
Yukarı