CS:GO Takımı Arıyorum

suiti

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle merhaba, 16 yaşında bir CS:GO oyuncusuyum. Rankım, Supreme Master First Class. Gerçekten bu oyunda bir amacı olan oyuncularla oynamak istiyorum. Aim ve sprayimin iyi olduğunu düşünüyorum. MM girmeyi artık pek sevmiyorum, malum hilelerden dolayı. Faceit girmek önceliğim ve hedefim Faceit Level 10 olmaktır. İlgilenen arkadaşlar yazarsa sevinirim. (Min. LEM olması önceliğimdir.) Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri aktif olmanız yeterlidir.

Main hesabım 2200 saat LEM olmakla birlikte aynı zamanda ikinci üçüncü hesaplar dahil totalde 2500 saatim var. Oyunda iki hedefim var. Ya 1000. galibiyetimde oyunu bırakmak, ya da Supreme olup oyunu bırakmak. Bu yüzden rekabetçi giriyorum. Tam takımını oluşturana kadar geçici takım arkadaşın olabilirim MM için.

Öncelikle merhaba, 16 yaşında bir CS:GO oyuncusuyum. Rankım, Supreme Master First Class. Gerçekten bu oyunda bir amacı olan oyuncularla oynamak istiyorum. Aim ve sprayimin iyi olduğunu düşünüyorum. MM girmeyi artık pek sevmiyorum, malum hilelerden dolayı. Faceit girmek önceliğim ve hedefim Faceit Level 10 olmaktır. İlgilenen arkadaşlar yazarsa sevinirim. (Min. LEM olması önceliğimdir.) Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri aktif olmanız yeterlidir.
240hz aacer monitör almıştınız, memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum size sormak istedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı