15 yaşındayım CS:GO takımı arıyorum

Gasijh

Hectopat
Selam herkese CS:GO oynayan arkadaşım yok bu nedenle tek oynamak zorundayım. Bu nedenle hem trolleyenler geliyor hem de tek oynamaktan sıkıldım açıkçası. Kendimden bahsedeyim: İsmim selim 15 yaşındayım (ocakda 16 olacağım) 2015'den beri oynuyorum. Mg 1'im yoldaş rankım supremdi Le'ye düştüm. Hem takım oluruz hem de belki bakarsınız gelişirsek ileride turnuva falan heyecan yaşarız isteğim bu. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Pazar günü hariç her gün 18:00'e kadar çalışıyorum, bu yüzden 18:30'dan sonra falan birlikte oynayabiliriz. Son zamanlarda oynamadığım için rankım yoktu, ben de 1 el girdim ve Nova 2 verdi. Yaşım da 15.
DC: cinar_yasar_#6395
Steam: Adolf Hjtler (Fakat "cinaryasar01" de olabilir)

WildKiller ekle kardeşim yaş ortalaması biraz yüksek takımda akşamları giriyoruz 22-03 arası genelde gelmek istersen eklersin.
ekliyorum

Wildkiller ekle kardeşim yaş ortalaması biraz yüksek takımda akşamları giriyoruz 22-03 arası genelde gelmek istersen eklersin.

Bahairis 10 level bu mudur hocam.

Pazar günü hariç her gün 18:00'e kadar çalışıyorum, bu yüzden 18:30'dan sonra falan birlikte oynayabiliriz. Son zamanlarda oynamadığım için rankım yoktu, ben de 1 el girdim ve nova 2 verdi. Yaşım da 15.
DC: Cinar_yasar_#6395
Steam: Adolf hjtler (fakat "cinaryasar01" de olabilir)

Ekledim hocam kontrol eder misiniz tunc ismim.

Geri
Yukarı