CS:GO takımımıza oyuncu arıyoruz

tyuhandre

Hectopat
Oyunda sürekli trollcü ve toxic kişilerin gelmesinden çok sıkılıp bunaldık ve bazı arkadaşlarımız inaktive oldugundan dolayı takımımıza oyuncu arıyoruz.

Yaş aralığımız 22-25 bu sebeple saygılı ve seviyeli kişiler arıyoruz.
Yaş sınırlamamız yok yeter ki kişinin karakteri oturmuş olsun seviyeli biri olması yeterli.
Genelde hafta içi ve hafta sonları saat 19.00'dan sonra aktifiz (degişkenlik gösterebilir)
Sadece dust_2'ye tıkılıp kalmıyoruz genelde farklı mapleri tercih ediyoruz.
MG1, MG2 ve mg Elite rankındaki oyuncular tercihimiz.
Bizler çok iyi oynuyoruz diye bir iddiamız yok gelecek olanında çok çok iyi olması zorunlu değil. Takımla oynamayı bilen komutlara uyabilecek ve seviyeli kişi arıyoruz amacımız hem kaliteli bir ortam oluşturup birlikte gelişmek.

Steam: Wackner'.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun arkadaşı olarak size katılabilirim. Aynı şeylerden ben de rahatsızım. Rankım vs. çok yüksek değil, genelde Casual veya DM kasıyorum. Steam: Jumrow

Yaşım 18 isterseniz birlikte oynayabiliriz rankım güzide. Eskiden FACEIT 10 lvldım ama uzun süre CS'yi bıraktım ve o hesabı da sattım.

Oyun arkadaşı olarak size katılabilirim. Aynı şeylerden ben de rahatsızım. Rankım vs. çok yüksek değil, genelde Casual veya DM kasıyorum. Steam: Jumrow
Tabiki olur

İki arkadaşız dostum ikimiz de keleş ikiyiz yaşlar 23 bu arada. Eklerim seni eğer girerseniz birgün seve seve oynarız.
Çok iyi olur biz sürekli girecegimiz bir beşli kadro oluşturmak istiyorduk
Yaşım 18 isterseniz birlikte oynayabiliriz rankım güzide. Eskiden FACEIT 10 lvldım ama uzun süre CS'yi bıraktım ve o hesabı da sattım.
steamden ekleyebilirsin oynarız tabiki

Gece 12'den sonra sabaha kadar online'm geceleri yayında açıyorum katılabilirim size yaş 24
discord : serchez#8521

Arkadaşlar takımda oyuncu ihtiyaçımız oluştu o yüzden tekrardan oyuncu arıyoruz
- Çok iyi oynaması şart değil.Toksik olmasın yeter(Bizimde çok iyi olduğumuza dair idaamız yok)
- Akşam 8 ve sonrası online olabilen
- mg1 - mge rank arası
- +17 (Takım yaş ortalaması +25)
- Birlikte oynayıp MM de gelişip daha sonrasında Faceit girmeyi düşünüyoruz
- İlgilenen detaylar için özelden yazabilir

Arkadaşlar takımda oyuncu ihtiyaçımız oluştu o yüzden tekrardan oyuncu arıyoruz
- Çok iyi oynaması şart değil.Toksik olmasın yeter(Bizimde çok iyi olduğumuza dair idaamız yok)
- Akşam 8 ve sonrası online olabilen
- mg1 - mge rank arası
- +17 (Takım yaş ortalaması +25)
- Birlikte oynayıp MM de gelişip daha sonrasında Faceit girmeyi düşünüyoruz
- İlgilenen detaylar için özelden yazabilir
Dc isminizi yazarsanız ekleyebilirim.
( Steamden ekledim.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı