CS:GO telefon numarasından VAC ban

miracyigit1

Femtopat
Daha fazla  
Ben eski hesabımda CS:GO'dan VAC ban yedim ve ban yiyen hesabıma telefon numaramı girmiştim, sonra tamam dedim, yaptım bir hata, yeni hesap açayım dedim, tövbe ettim hile açmaya, oynadım, Prime oldum, 2000 TL envanterimi dizdim, sonra benim o ban yiyen telefon numarasını ben 2000 TL envanterli hesabıma koydum, 2-3 gün sonra Valve Anti Hile (VAC) diye bir yazı geldi önüme, sonra Steam desteğe mail attım. Hile kullanmadım, haksız yere VAC ban yedim kaldırılmasını talep ediyorum diye ağladım falan biraz ama hile kesinlikle kullanmamıştım, sonra Steam destek şöyle bir mesaj attı:

VAC yasaklamanızla ilgili ek bilgi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu bilgi Valve Anti-Hile (VAC) ekibine aktarılacaktır.

Bu destek talebiyle ilgili başka bir yanıt almayacağınızı lütfen unutmayın. VAC ekibi bireysel isteklere yanıt veremese de bu yol aracılığıyla gönderilmiş destek taleplerini inceleme altına almaktadır.

Yasaklamanız ile ilgili paylaşmak istediğiniz başka bilgiler varsa bu destek talebine yanıt vermekten çekinmeyin. İşlem görmeyen destek talepleri otomatik olarak 14 gün sonra kapansa da destek talebinizin içeriği VAC ekibinin incelemesi için erişilebilir durumda olacaktır ve hesabınızla ilişkili olarak kalacaktır.

Böyle bir mail attı bana. Şimdi ben de hâlâ o eski ban yiyen hesapta olan telefon numarası yeni hesabımda da Steam Guard'ı devre dışı bırakayım mı o telefon numarasını, yoksa öyle kalsın mı, onlar mı değerlendirsin?

VAC yiyen hesabınızın numarasını, başka hesaba aktarırsanız o hesap ban yer. Bu bilinen bir şey zaten.

Hesabınızın açılacağını sanmam, VAC yasaklamalarının kalkma ihtimali yüzde üzerinde çok az.

Umarım banınız kalkar. Numaranızı kaldırmayın, belki incelerler.

n numarasını, başka hesaba aktarırsanız o hesap ban yer. Bu bilinen bir
VAC yiyen hesabınızın numarasını, başka hesaba aktarırsanız o hesap ban yer. Bu bilinen bir şey zaten.

Hesabınızın açılacağını sanmam, VAC yasaklamalarının kalkma ihtimali yüzde üzerinde çok az.

Umarım banınız kalkar. Numaranızı kaldırmayın, belki incelerler.
inceleyeceklerini söylediler teşekkür ederim yorumun için kaldırmıyorum telefon numarasını o zaman kaldırmıştım geri ekliyorum şuan

Böyle bir sey söz konusu degil. Telefon numaralari sadece ve sadece yasaklamanin verildigi esnada hesaplari etkiler. Numarayi baska hesapta kullanmak VAC yasagina sebep olmaz.

Resmi konuda da acik bir sekilde belirtilmis;

"Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir."

Ve ayrica; Rehber: VAC yasaklaması alan hesaba ekli olan telefon numarasını farklı bir hesapta kullanabilir miyim?

Böyle bir sey söz konusu degil. Telefon numaralari sadece ve sadece yasaklamanin verildigi esnada hesaplari etkiler. Numarayi baska hesapta kullanmak VAC yasagina sebep olmaz.

Resmi konuda da acik bir sekilde belirtilmis;

"Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir."

Ve ayrica; Rehber: VAC yasaklaması alan hesaba ekli olan telefon numarasını farklı bir hesapta kullanabilir miyim?
Peki neden VAC ban yenildiği vakit, "başka bir hesapla ilişkisi olduğundan dolayı yasaklandı" diye bir uyarı geliyor ? Bu telefondan geldiğini belirtiyor.

Kendim çokca VAC yemiş birisi olarak, telefon numarasından dolayı birçok kez VAC yedim.

CS:GO'da 5 senedir hile kullanan birisiydim. Telefon numarasından dolayı pek çok kez ban yedim. Hile üreticileri de, daha önce ban yemiş numaraların kullanılmasını önermez. Ban yeme olasılığı her zaman vardır bu durumda. Daha önce yaşadım gördüm.

Dosya Ekleri

• 5345345.png
    5345345.png
    43,6 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Dikkat ederseniz ben aksini iddia etmiyorum. VAC yasakları, ihlal sırasında telefon numarasını paylaşan tüm hesaplara uygulanır. Burasi bilinen bir sey zaten. Diyelim ayni telefon numarasini A ve B hesabinda kullaniyorsunuz. Birinden yasaklama aldiginiz an diger hesabiniz da yasaklanacaktir. Bu numarayi sonradan C hesabina ekleyecek olursaniz o hesap etkinlemeyecek. Yani numaranin sonradan farkli bir hesapta kullanilmasi herhangi bir sorun teskil etmiyor.

Ayrica görselini paylastiginiz yazinin Türkce cevirisi eksik. Bunu paylastigim konuda da ayriyeten belirtmistim.

Ban yeme olasılığı her zaman vardır bu durumda.

Öyle bir sey olsaydi bunu Valve acik bir sekilde belirtirdi. Eger böyle bir durum mevcutsa, neden "bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir" desinler?

Kisacasi numaralarin yeni bir hesapta kullanmanin herhangi bir yaptirimi yok. Hicbir zaman olmadi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı