CS:GO telefon paylaşımından ceza yememek için önlem var mı?

Damien2k

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zaman önce skinchanger hilesi aldım. Hileyi asıl hesabımda kullanmadan önce 2 farklı Prime ve Prime olmayan hesapta hileyi test ettim ban yedirtiyor mu diye ban yemediler. Sonra asıl hesabımda hile kullanmaya geçtiğimde asil hesabim 5 Mayıs 2018 tarihinde VAC ban yedi. Yan hesaplarım hala ban yememiş duruyor.
3 yıl önce ban yemesi gereken bir yan hesabım var ihlalden sonra telefon numaramı ekleyip kaldırmıştım. 1.5 yıl önce yeni hesap açtım şu an hile illegal hiçbir şey yapmıyorum fakat telefon paylaşımından yeni hesabımın yasaklanacağından korkuyorum ne yapmam gerekiyor telefon numaram şu an sadece asıl hesabımda kayıtlı yan hesabıma başka telefon numarası ekledim yeni açtığım asıl hesabımın ceza almaması için nasıl önlemler almam gerekiyor? Konuya hakim biri varsa yardım edebilir mi?

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır.

Telefon numarası kayıtlı bir hesap VAC veya Oyun yasağı alırsa, aynı telefon numarasını kullanan diğer tüm hesaplar da yasaklanır. Diğer hesaplar oyunun sahibi değilse, yine de yasağı alacaklar ve o hesaptaki oyunu satın alamayacaklar.

Do VAC and Game bans apply to all accounts on a Phone number?
If an account that has a Phone number registered to it receives a VAC or Game ban, all other accounts that use the same Phone number will also receive a ban. If the other accounts do not own the Game they will still receive the ban and be unable to purchase the title on that account.

Telefon numarasını kaldırmam haala paylaşmışım anlamına geliyor mu?
İkinci alıntımda kullanmış olan demiyor mesela.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka sana şöyle söyleyeyim. Oyun çıkalı 9 sene oldu. 5 Yıldır oynuyorum. 4 Yıl boyunca legit olarak oynadım. Şu ana kadar 3 yılımı öğrenerek 1 yılımı doğru dürüst legit oynayarak geçirdim. Öğrenme aşamasında 20'ye yakın hesabı VAC'ladım. Aynı email üzerinden kullandığım için diğer hesaplar'da VAC'landı. Yani tahminimce evet. Muhtemelen yeni hesabın'da VAC'lanacak. Konu hakkında aşırı aşırı hakim birisi değilim ama VAC yasaklamaları bütün hesaplara uygulanıyor.

"Stay safe, Use Darkspy."

Birader ben 3 sene önce zaten cezamı çektim, yan hesaplarım bunca zamana kadar neden banlanmadı? hadi onu boş ver yeni açtığım hile yapmadığım hesabıda etkiliyor bu durum böyle saçmalık mı olur?

VAC yenilen telefon numarasını bir daha eklersen zaten direk uyarı veriyor.
Ben eklediğimde vermedi size verdiyse ss atabilir misiniz?

Birader ben 3 sene önce zaten cezamı çektim, yan hesaplarım bunca zamana kadar neden banlanmadı? hadi onu boş ver yeni açtığım hile yapmadığım hesabıda etkiliyor bu durum böyle saçmalık mı olur?

Ben eklediğimde vermedi size verdiyse ss atabilir misiniz?
Topluluk banı da yediler. Yani aratsam çıkmaz. Steamid'yi nick olarak alıyorlar yani. VAC'dan kötü.

A ile B'e Steam hesapları diyelim.

A hesabında "F" telefon numarası ekli diyelim.
B hesabında'da "F" telefon numarası ekli.

İkisinin'de VAC durumu temiz. Aynı anda tek bir telefon numarası (F) iki hesapta ekli.

A hesabı VAC yediğinde b hesabı da VAC yer.

A hesabındaki telefon numarası b hesabında ekli değil ise, sadece a hesabı VAC yer.

A hesabı VAC yedikten sonra telefon numarası b hesabına eklenirse b hesabı VAC yemez.

A hesabı VAC yemeden önce b hesabında telefon numarası kaldırılmışsa a hesabı VAC yediğinde b hesabı telefon paylaşımından VAC cezası yer mi?

B won't receive a VAC if they removed the phone number before A received a VAC.

As Ari mentioned, the VAC is only applied if both accounts are sharing the number at the same time when VAC is applied.

I don't have any further information regarding this but if you have any other help requests that we can assist you with, please let us know.

Yeni konular

Geri
Yukarı