CS:GO texture streaming FPS düşürüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Eraph

Decapat
Yer
Tekirdağ/Türkiye
Daha fazla  
Normalde FPS artışı sağlaması gereken CS:GO'daki texture streaming ayarı oyuna geldi. Ayarı açtım. Rekabetçi girdim. Normalde sabit 48-55 FPS arası alırken bir de ne göreyim. Oyun sabit 5 FPS. Normalde no scope atan ben boş duran adamı bile vuramaz hale geldim. Daha sonra oyun o kadar kastı ki ayarı kapatamadan oyun kapandı. Daha sonra yaklaşık 5-6 kere oyuna girmeyi denedim, açılmadı. Yüklemek için çok uğraştım (GTA 5 yükledikten sonra internet saniyede 1MB indirmeye başdı)silip tekrar yüklemek istemiyorum. Dosyaları ellemek istemiyorum. Oyundan soğuyacağım böyle giderse. Çözümü varsa lütfen söyleyin. KralOyun'dan kurtarın beni... :(

Normalde FPS artışı sağlaması gereken CS:GO'daki texture streaming ayarı oyuna geldi. Ayarı açtım. Rekabetçi girdim. Normalde sabit 48-55 FPS arası alırken bir de ne göreyim. Oyun sabit 5 FPS. Normalde no scope atan ben boş duran adamı bile vuramaz hale geldim. Daha sonra oyun o kadar kastı ki ayarı kapatamadan oyun kapandı. Daha sonra yaklaşık 5-6 kere oyuna girmeyi denedim, açılmadı. Yüklemek için çok uğraştım (GTA 5 yükledikten sonra internet saniyede 1MB indirmeye başdı)silip tekrar yüklemek istemiyorum. Dosyaları ellemek istemiyorum. Oyundan soğuyacağım böyle giderse. Çözümü varsa lütfen söyleyin. KralOyun'dan kurtarın beni... :(
"Texture streaming" özelliğinin geldiğine dair izlediğim videoda bazı bilgisayarlarda olumsuz etkilediğini duymuştum.

Valla BRN laptop kullanıuorum açtım ve hiçbir şey olmadı kapadım gene 40 50 aradı alıyordum kapadım açtım 10 sabitlendi sonra sildim yükledim şimdi 70'ten aşağı zor görüyorum arada 50 düşüyor 1 saniyeliğine sonra tekrar 90 100 alıyorum.

Aslında bu ayarin fps değerlerimizi gözle görülür bir şekilde yükselteceği söyleniyordu çoğu Youtube kanalında fakat bende bir artış yok.Sanırım texture streaming'i kaparsanız veya bu da işe yaramazsa Csgo ayarlarını sıfırlarsanız düzeleceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı