Çözüldü CS:GO topluluk profili nasıl düzenlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EgemenOS71

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, CS:GO'da madalyalarım vs. var ve bunları diğer oyuncular gibi profile koymak istiyorum ancak nereden yapıldığını bilmiyorum yardım eder misiniz?
Misal:

1658241114752.png

(Arkadaşlık isteği atmayınız)

Çözüm
O rozetleri Steam profilinde sergilemeyi mi soruyorsunuz hocam? Eğer onu soruyorsanız, Steam'de vitrin açık olması gerekli. Her 10 seviyede bir vitrin hakkı verilir Steam profilinize. Profili düzenle kısmından Sergilenen Vitrin seçeneğine tıklayıp oradan Envanter Vitrinini seçerek orada bulunan kutulara rozetleri koyarak kaydedebilirsiniz.
Normal Steam profilinize mi koymak istiyorsunuz?

O rozetleri Steam profilinde sergilemeyi mi soruyorsunuz hocam? Eğer onu soruyorsanız, Steam'de vitrin açık olması gerekli. Her 10 seviyede bir vitrin hakkı verilir Steam profilinize. Profili düzenle kısmından Sergilenen Vitrin seçeneğine tıklayıp oradan Envanter Vitrinini seçerek orada bulunan kutulara rozetleri koyarak kaydedebilirsiniz.

Çözüm
Tamamdır hocam çok sağ olun.

Geri
Yukarı