CS:GO topluluk sunucuları yok

Hocam rekabetçiden kastınız Pro public yani Dust 2, Mirage gibi normal maplerse run Away'in var mı bilmiyorum ama gece kuşunun var. Fakat gece kuşunda genelde kimse olmuyor. Gece kuşu'nun AWP'si hep dolu bende orada oynuyorum sürekli.

Anladım hocam bende sunucu arıyorum hep.

Selam, gece 3-4'ten beridir CS:GO'da Türk topluluk sunucuları yok. Benim geçmişimdeki sadece 1 sunucu var şu an. Sunucular patladı mı ne oldu artık hiçbir fikrim yok. Aktif olan sunucudakilere de sordum onlarda da Türk sunucuları gözükmüyormuş. Sebebi nedir bilen var mı?

Evet sanırım sorun var benim de sunucum var ama keşfete hiç düşmüyor ful Rus sunucusu var anca ismini yazarsak çıkıyor, eskiden 0 kişi AWP açık olsa bile sunucu 8 10 çekerken 12 yetkili aynı anda girse bile user gelmiyor Türk sunucularında sorun var sanırım.

Evet sanırım sorun var benim de sunucum var ama keşfete hiç düşmüyor ful Rus sunucusu var anca ismini yazarsak çıkıyor, eskiden 0 kişi AWP açık olsa bile sunucu 8 10 çekerken 12 yetkili aynı anda girse bile user gelmiyor Türk sunucularında sorun var sanırım.

Bende de Full Rus serverlar gözüüyor uzun süredir böyle hepsi +180 ping ve üzeri nasıl çözeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı