CS:GO trade up skinleri satılır mı?

men0fhonor

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Anubisin lejyonu FT satıp iki tane trade up yaptım ve şimdiden kâra geçtim ve elimde ana paranın bir kısmı duruyor.
St FN night terror ve FN ticket to hell skinleri çıkardım. Skin fiyatları CS2 çıktığı için yükselişte ve böyle yükselmeye devam eder mi? En kısa zamanda satmalı mıyım ne dersiniz?

CS2 çıkınca birçok kişi oyuna döneceği için pazarı etkileyecek tahminim skinlerin yükselmesi yönünde bende bekletiyorum kasaları.

CS2 çıkınca birçok kişi oyuna döneceği için pazarı etkileyecek tahminim skinlerin yükselmesi yönünde bende bekletiyorum kasaları.

Seçkin olanlar için oyun çıktı zaten. Ücretsiz hesaplardan ne kadarı yüksek bütçeli skin alıp pazarı yükseltir emin değilim hocam.

Sanılanın aksine cs2 zaten beklenen hypeı yaşıyor. Tamamen çıkması bundan çok daha fazla oyuncuyu çekmeyecek bana göre. Bu yüzden skinlerin çok büyük artacağını sanmıyorum ben. Yerinde olsam tradeupa devam ederdim.

Sanılanın aksine CS2 zaten beklenen hypeı yaşıyor. Tamamen çıkması bundan çok daha fazla oyuncuyu çekmeyecek bana göre. Bu yüzden skinlerin çok büyük artacağını sanmıyorum ben. Yerinde olsam tradeupa devam ederdim.

Bende böyle düşünüyordum hocam. Önerebileceğiniz trade up var mı?

Anubisin lejyonu FT satıp iki tane trade up yaptım ve şimdiden kâra geçtim ve elimde ana paranın bir kısmı duruyor.
St FN night terror ve FN ticket to hell skinleri çıkardım. Skin fiyatları CS2 çıktığı için yükselişte ve böyle yükselmeye devam eder mi? En kısa zamanda satmalı mıyım ne dersiniz?
hocam konudan bağımsız steam dolara geçmeden trade up yapmak istiyorum da trade up yapınca gelen skin 1 hafta pazar banı yiyor mu ona göre yapıcam
bir de trade up önerin var mıdır

Geri
Yukarı