CS:GO Troll Rapor Etme

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Oyuna iki tane kişi geldi. Bütün oyun boyunca trollediler. Haliyle reportladım ancak pek işe yarayacağını düşünmüyorum. OBS ile hemen videosunu aldım bunları video ile beraber raporlama yolu var mıdır? Son 30 dakikadır beni kanser ettiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey olmayacak onlara. Eğer griefing adı altında fazla reportlanırsa, Overwatch tarafından o kişi ya da kişiler izlenir, ona göre ceza alırlar. Aldıkları ceza hiçbir zaman ilk adımda sınırsız olmaz, genellikle birkaç hafta ceza alırlar, sonrasında kaldıkları yerden devam ederler. Bloklama, takım arkadaşlarını öldürme ya da trollemek adına atılan smokelar ve flashbangler izleyicinin gözüne çarparsa, klip sonunda raporu ona göre değerlendirir. Onun dışında bir yere ticket atman vesaire hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Senin gibi pek çok kişi var, ticketlarla uğraşmak yerine yazılım ayarlamışlar. Aynı sebeplerden fazlaca report alırlarsa sistem o oyuncuları Overwatch ile izlenmek üzere takibe alır.

1-2 yıl yaptım ve ban yemedim. (Beni yargılamayın, hilelerden bıkmıştık ve sadece ondan zevk alıyorduk.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı