CS:GO Trust Factor hatası

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben CS:GO hesabımı seçkine yükselttim. Yükselttikten sonra şu hatayı alıyorum. Sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
4269b31f-f789-47d7-9032-0dc31b37e4e5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yazı banada çıkıyor fakat maça girmeme engel olmuyor diğer bi yandan çok rapor yiyince kişi lobide bu oyuncu güvenirilliği düşük anlamına geliyor diyenler de oldu

Bu yazı banada çıkıyor fakat maça girmeme engel olmuyor diğer bi yandan çok rapor yiyince kişi lobide bu oyuncu güvenirilliği düşük anlamına geliyor diyenler de oldu

Doğrudur. Daha önce hile ile oynamış olmanız da etkili olabilir. Bir arkadaşım Global oldu fakat hep 5 kişi oynuyorlardı. Sonra öğrendi ki takımdaki biri hile kullanıyormuş. 11 kazanması silindi ve rütbesi düşürüldü. Aynı uyarıyı onunla girerken ben de görüyorum. Bu da bir sebep olabilir diye düşünüyorum.

Doğrudur. Daha önce hile ile oynamış olmanız da etkili olabilir. Bir arkadaşım Global oldu fakat hep 5 kişi oynuyorlardı. Sonra öğrendi ki takımdaki biri hile kullanıyormuş. 11 kazanması silindi ve rütbesi düşürüldü. Aynı uyarıyı onunla girerken ben de görüyorum. Bu da bir sebep olabilir diye düşünüyorum.
Bakın öncelikle önceden hile açmışsınızdır ondandır o uyarı demeyin illa arkadaşınız hile açtıgı için çıkıyorsa benle aynı sebepten çıkmaz dediğim gibi iyi oynuyorsa, çok rapor yiyorsa bu yazı gelir hile kullandıusam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı