CS:GO ücretsiz versiyon 21. seviyede Prime olma güncellemesi

Ben haberi pazar günü aldım. Tatile çıkmadan hemen önce 370 saat oynadığım oyunu hiç düşünmeden birdaha oynamamak üzere sildim.

Yeni güncelleme sonrası herkes bunu konuşuyor, millet çıldırdı. Oyunu ücretsiz alan kitle 21 level olunca PRIME statüsüne yükselecekmiş ve para vererek oynayanlar ile aynı eşdeğerde olacaklarmış. Bu da demek oluyor ki boşa para verdik, hilelere merhaba :) (Bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olanlar tam anlamda beni aydınlatabilirse sevinirim.) İyi forumlar.
21 level olmayı kolay mı zannediyorsunuz? Verdiğiniz 12 lira için de ağlamayın, kaç senedir oynuyorsunuz, hala ağlanıyor. H1Z1 de de ağlayan kitle aynı kitle, senelerce oynadı sonra vay efendim ücretsiz oldu diye ağladı.
21 levele kadar kasan adam hile açarsa banlanır, bir daha 21 levele kadar uğraşmak zorunda kalır. 21 level kasmak uzun süren ve saatler alan bir iş, Ha deyince olmuyor. Kendi zamanına ya da parasına olur olan.

21 level olmayı kolay mı zannediyorsunuz? Verdiğiniz 12 lira için de ağlamayın, kaç senedir oynuyorsunuz, hala ağlanıyor. H1Z1 de de ağlayan kitle aynı kitle, senelerce oynadı sonra vay efendim ücretsiz oldu diye ağladı.
21 levele kadar kasan adam hile açarsa banlanır, bir daha 21 levele kadar uğraşmak zorunda kalır. 21 level kasmak uzun süren ve saatler alan bir iş, Ha deyince olmuyor. Kendi zamanına ya da parasına olur olan.
Aynen öyle haklısınız. Ancak bazıları paralı hileyle oynuyor. Hemen prime oluyor. Ne de olsa adamlarda bilek var(!)

Yok hocam geçen sene aldım ve daha yeni yüklemek nasip oldu kotalar kalktığı için. 2 el attım daha ve ücretsiz olmuş. Verdiğim para haram olsun ne diyeyim. Onun için 1 hafta harçlık biriktirmiştim 11. sınıfta.
Verdiğim para haram olsun ne demek zorla mı al dediler sana.

Aynen öyle haklısınız. Ancak bazıları paralı hileyle oynuyor. Hemen prime oluyor. Ne de olsa adamlarda bilek var(!)
Profesyonel oyuncular bile hile kullanıyor, onların kullanması teşvik ediyor kullanmayanları da. Umursanacak kadar kaliteli bir oyun değil Cs.
Ya verdiği para olsa. Yani bu para için ağlayan adam torrentten oyun indirip indirip oynuyordur kesinlikle. Torrentten oynadıkları helal ona. Korsan oynar oynar, online oyun kırk yılın başı bedava olunca da böyle ağlar.

Önce insan olun, orijial oyun oynayın. Sonra söz hakkınız olur.

Profesyonel oyuncular bile hile kullanıyor, onların kullanması teşvik ediyor kullanmayanları da. Umursanacak kadar kaliteli bir oyun değil Cs.

Ya verdiği para olsa. Yani bu para için ağlayan adam torrentten oyun indirip indirip oynuyordur kesinlikle. Torrentten oynadıkları helal ona. Korsan oynar oynar, online oyun kırk yılın başı bedava olunca da böyle ağlar.

Önce insan olun, orijial oyun oynayın. Sonra söz hakkınız olur.
Sana soran olmadı. 2 oyun almışım orijinal . O da bedavaya çıkmış. Bilgisayara zaten bir şey indirmiyorum. Torrent ile de işim olmaz.

Yeni güncelleme sonrası herkes bunu konuşuyor, millet çıldırdı. Oyunu ücretsiz alan kitle 21 level olunca PRIME statüsüne yükselecekmiş ve para vererek oynayanlar ile aynı eşdeğerde olacaklarmış. Bu da demek oluyor ki boşa para verdik, hilelere merhaba :) (Bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olanlar tam anlamda beni aydınlatabilirse sevinirim.) İyi forumlar.
Deli gibi sevdiğimiz oyunun yavaş yavaş sonuna geliyoruz sanırım.

1.6 dönüyorum artık.
Aynen öyle ben de. Hangi sunucuda oynuyorsun?:)
Deli gibi sevdiğimiz oyunun yavaş yavaş sonuna geliyoruz sanırım.
Geldik bile. 1.6' nın da başlangıcına gidiyoruz.:kıkırda:
+1
Katılıyorum. Bi oyun almış hemen haram ediyor. Üstünde hakkın mı var? En önemlisi de oyunlar eğlenmek için. Ağlayıp haram etmek için değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı