CS:GO USP-s vs P2000

Schwaiz

Hectopat
Arkadaşlar şu an sizce hangisi daha iyi? Yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim, iyi akşamlar :) One tap değil de spray atmayı seviyorum fakat hasar konusunda kötü müdür P2000.

Son düzenleme:
USP uzaktan güzel isabetli, P2000 yakından güzel. Ben USP tercih ediyorum biraz da sürü psikolojisi.

1652468806269.png

Teknik veriler de yardımcı olabilir tabi.

P2000 ile yakından, USP ile uzaktan daha iyi oynarsınız. P2000 rush silahi iken USP daha çok yer tutma pozisyon silahı. Seçim biraz nasıl oynadığınıza bağlı ancak genelde hasar ve sessiz olduğundan dolayı USP tercih ediliyor. Bu anlattıklarım M4A4 ve M4A1s içinde geçerli.

Arkadaşlar şu an sizce hangisi daha iyi? Yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim, iyi akşamlar :) One tap değil de spray atmayı seviyorum fakat hasar konusunda kötü müdür P2000.
Hocam biraz size kalmış bir şey ancak ben USP oynarken daha çok zevk alıyorum ve sanırım hasar farkı yoktu iki pistol arasında yanılıyor olabilirim ancak.

P2000 ile yakından, USP ile uzaktan daha iyi oynarsınız. P2000 rush silahi iken USP daha çok yer tutma pozisyon silahı. Seçim biraz nasıl oynadığınıza bağlı ancak genelde hasar ve sessiz olduğundan dolayı USP tercih ediliyor. Bu anlattıklarım M4A4 ve M4A1s içinde geçerli.
Ben şu son 2 aya kadar hep M4A4 oynadım. Çok daha güçlü geliyordu spray atarken. Denemek için M4A1S oynamaya karar verdim. AK ile nasıl kill alıyorsan öyle kill aldırıyor.
Üstelik tam durmadan koşarken de isabetli gidiyor mermileri. Valorant havası var biraz. Nerf gelirse şaşırmam.

Ben şu son 2 aya kadar hep M4A4 oynadım. Çok daha güçlü geliyordu spray atarken. Denemek için M4A1s oynamaya karar verdim. Ak ile nasıl kill alıyorsan öyle kill aldırıyor.
Üstelik tam durmadan koşarken de isabetli gidiyor mermileri. Valorant havası var biraz. Nerf gelirse şaşırmam.

Uzak mesafedeki hasarı belirttim. Normalde bence de M4A1s daha iyi. Kullanması daha rahat. Nerf geleceğini pek düşünmüyorum çünkü M4A4'ün de atış hızı ve mermi kapasitesi daha çok bir bakıma ikisi de eşit silahlar aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı