CS GO Vac ban hatası

Emirhan Toker

Kilopat
Daha fazla  
Cs go'yu yeni aldım basit eğlence oynarken vac ban dedi ama bende hile yoktu. Levelim duruyor arkadaşlarımla lobiye girebiliyorum servere girdiğimde yada basit eğlence girdiğimde vac ban yazıyor. Benim arkadaşım hile açmıştı ban yedi ana menüde vac ban diye yazıyordu. Ama bende neden yazmıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Support diye bir şey var ama yok. Nasıl yok? Şimdi şöyle: Adamlar tınlamıyor. Sen derdini 2 paragraf yazsan toplam 10 mısra , okumayabilirler. İnanmayabilirler. Sen en iyisi oyunu 2 saatten fazla oynamadıysan, ve 2 haftadan fazla sürede satın almadıysan , oyunu iade et, paran boşa gitmesin.

Ha VAC Ban şöyle bir şey: Kurtulamazsın. Hiç bir şekilde biri senin vac banını geri alamaz (diye biliyorum) ve senin profilinde o Vac Ban görünür

Arkadaşlar sorunu buldum cmd bu kodu yazıyodum bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOn düzeliyodu sonra tekrar hata verdi sonra oyunu silip tekrar yükledim sorun düzeldi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı