Cs Go Vac Ban yendigi nasil anlasilir ?

emirhanerenn52

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaslar yaklasik 3 gundur bilgisayarim acikti. Cs go ya girdigimde en sonki rekabetci macinda baglatimin koptugunu soyleyen sari kutu geldi oysa girmemistim oyuna ve en son olum macina girmistim. Tekrar baglana bastigimda girmedi. Terk et e bastim. Ama ne level gozukuyor ne de kazandigim rekabetci maclar. Steam ayarlar kismimdan baktigimda vac durumu temiz yaziyordu. Ben Vac Ban mi yedim ?

VAC ban yemedin. Sadece oyun sırasında rekabetçiden çıkmışssın ve oyunda sana 3 dk süre vermiş geri dönmek için. 3dk lık süre dolduktan sonra veya terk et e basarsan direk çıkmış kabul edip katlanan cezalar (30dk 2 saat şeklinde giden) verilir sistem tarafından. VAC ban ise hile kullananların aldığı ban türü yani yasaklamalardır. Ama bazen öyle yapabiliyor. Öyle bir ekran geldiyse terk ete basabilirsin. Çünkü rekabetçiye girmediğin durumlarda. Bana da öyle ama terk et e bastım birşey olmadı ve cezada(rekabetçi bekleme süreside gelmedi.

Eğer VAC ban yediysen ki bu çok büyük oranda haksız yere verilmez Steam profilinde görebilirsin oyun ranked yani dereceli maç sırasında maçtan çıkmak kasıtlı veya kasıtsız VAC ban sebebi değildir bu tarz durumlarda süreli ceza yersin ve sadece dereceli için geçerli olur yanlış hatırlamıyorsam gördüğüm en uzun ceza 2 günlüktü o cezayı da arkadaşım sık sık dereceli de çıktığı için yemişti yani dert etme yakında girebilirsin.

Bazen serverlerde yoğunluk oluyor, oyuna girilmiyor. Envantere de bakılmıyor. VAC ban haksız yere verilmez. Verildiğinde de oyuna giremezsiniz. Bi arkadaşım VAC ban yemişti geçen sene. Fakat şimdi VAC ban yiyen biri oyuna (topluluk sunucularına) girebilir mi bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı