CS:GO VAC Ban kalıcı çözümü var mı?

Taner06

Hectopat
Daha fazla  
Normal bir CS:GO oyunundaydım. Skor 10-10 bir baktımki oyun dondu. Sonra oyundan attı. Bilgisayarınızdaki bir dosya güvenli serverlere girmenizi engelliyo filan dedi. Sonra araştırdım bişiler yaptım düzelmişti . Rekabetçi girdim yine attı , sonra yine düzelttim girdim yine attı. Artık bıkmış bulunmaktayım sinirimin son kademesine kadar ulaştı . Bunun kalıcı çözümünü bilen varsa lütfen ilgilenin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle dosyayı hack falan sanıyordur oyun sistemi. Arka planda consol aplication çalıştırıldığında da aynısı oluyor (arkadaşımdan aldığım bilgiye göre).

Bilgisayarınız VAC sistemini engelliyor vs. vs. diyorsa şu çözümü yap, rahatlıkla oluyor. Ben de ilk zamanlarımda böyleydim :) Dediklerim olmasa bile en geç 1-2 güne bu hata kalmaz.

Eğer VAC ban yediysen zaten unut o oyunu :)

1- Steamı "repair" edin.
Yönetici olarak Komut İstemi'ni açın:
C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair
2- Bilgisayarı kapatıp açın.
3- Kütüphaneden CS:GO gelin, sağ tıklayıp özellikler deyin ve "Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula" butonuna basın.
4- Tamamlandığında bilgisayarı yeniden başlatın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı