CS:GO VAC Ban'a nasıl itiraz edilir?

Yaklaşık 1 ay önce bir siteden CS:GO Prime hesap almıştım. Oyun geçmişi olmadığı ve 2 saat oynandığı için hile açmadığını düşündüm. Saban uyandığımda hesabımda VAC ban vardı. Bunun nedeni oynadığım maça gelen hileci olabilir mi? (maç sonrası beni arkadaş ekledi, o da bugün banlanmış) VAC ban numarayı paylaşan diğer hesapları etkiler mi?

İlk olarak delay ban diyeceğim ama 1 ay beklemez CS:GO'da
Ticket açsan zaten hesap satışı yasak arkadaşın VAC yerse hiçbir şey olmaz en fazla Win'lerin silinir güven faktörün az da olsa düşer.
A ve B hesabında aynı telefon numarası bağlı b hesabı ban yerse a hesabıda yer.
Bilgisayarında büyük ihtimal Cheat Engine gibi programlar var ya da hile açıp banlandın :D

Yaklaşık 1 ay önce bir siteden CS:GO Prime hesap almıştım. Oyun geçmişi olmadığı ve 2 saat oynandığı için hile açmadığını düşündüm. Saban uyandığımda hesabımda VAC ban vardı. Bunun nedeni oynadığım maça gelen hileci olabilir mi? (maç sonrası beni arkadaş ekledi, o da bugün banlanmış) VAC ban numarayı paylaşan diğer hesapları etkiler mi?
Arkadaş eklemesi de bir etken fakat bir arkadaştan dolayı VAC ban yemezsiniz. Trust Factor'unuz düşebilir sadece. Hesabın sahibi ilk hesabı açtığı bilgileri farklı bir hesapta kullanıp VAC yediyse sizde yiyebilirsiniz.(3. parti yazılım açmadığınızı düşünürsek en mantıklı olay bu.)

İtiraz yok ama VAC yasağı kesin yargı da değil, hatalı olduğu anlaşılırsa (artık ne zaman olur orasını bilemem) bu yasaklama kaldırılıyor. Ki zaten haksızsan itiraz edebilsen de nafile.

VAC o kadar da kötü bir durumda değil, CS2 ile de VAC sistemine güncelleme gelmeyecek. Tek umut Overwatch.
CS2'de VAC güncelleniyor? Hatta oyun sırasında ban da yenecek artık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Overwatch ban yediyseniz tekrar inceleme talep edebiliyorsunuz ama genelde bot cevap veriyorlar. Bunu yayıncılar veya profesyonel oyuncular yaptığında ciddiye alınıyor fakat oyuncuların da deneme hakkı var.
“Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz.“
Böyle bir şey yazıp, eğer yasağı açıyorlarsa garip.

“Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz.“
Böyle bir şey yazıp, eğer yasağı açıyorlarsa garip.
Swag -iwnl ve KQLY haklı olduklarını biliyorlardı fakat gurur yapıp itiraz etmemişlerdi, KQLY idi sanırım, takipçileri ısrar ettiği için itiraz etmişti ve banını açmışlardı. Bu ikisi gerçekten olay olmuştu o zamanlar.

CS2'de VAC güncelleniyor? Hatta oyun sırasında ban da yenecek artık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS:GO'da da oyun sırasında ban yiyebiliyorsunuz. Çok kez şahit oldum, VAC hakkında pek bir bilgimiz yok lakin ben çok araştırdım ve değiştiğine dair bir kanıt bulamadım, tek olan şey VAC Live gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı