CS:GO VAC çakışması sorunu

kinqdom12

Hectopat
Bilgisayarımda hile programı olsun veya Single Player oyunlar için hile programı tarzı şeyler yok 2 saat CS:GO oynadıktan sonra dereceli maça girdim 19. rounddan sonra VAC çakışma hatası vermeye başladı. Bilgisayara restart attım tekrar girdim fakat sorun devam ediyor çözümü tam olarak nedir?

Dosya doğrulama yapmadıysan yap sorununu çözebilir. CS'de meşhur bu VAC sorunları ben de yaşıyorum sık sık dosya doğruladıktan sonra düzeliyor

bu hataya genellikle ne sebep olmaktadır?
  • CCleaner
  • PowerShell
  • Cheat Engine.
  • IObit start menu 8
  • DLL enjektörleri.
  • Hipervizörler
  • Steam ıdler'ları.
Steam servisini onarın
Bu sorun bir Steam servisi hatasına işaret ediyor olabilir. Lütfen Steam servisini onarmayı deneyin:
  1. Steam'den çıkın.
  2. Başlat > çalıştır'a tıklayın. (Windows tuşu + r).
  3. Şu komutu girin:
    "C:\program files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair
  4. Steam'i çalıştırın ve sorunu tekrar test edin.
Not:
Bu komut yönetici yetkileri gerektirir ve birkaç dakika sürebilir. Eğer Steam'i başka bir konuma kurduysanız, lütfen
C:\program files (X86)\steam
Konumunu doğru konumla değiştirin.
Kaynak

Dosya doğrulama yapmadıysan yap sorununu çözebilir. CS'de meşhur bu VAC sorunları ben de yaşıyorum sık sık dosya doğruladıktan sonra düzeliyor.

Hemen deniyorum dosya doğrulamasını.

bu hataya genellikle ne sebep olmaktadır?
  • CCleaner
  • PowerShell
  • Cheat Engine.
  • IObit start menu 8
  • DLL enjektörleri.
  • Hipervizörler
  • Steam ıdler'ları.
Steam servisini onarın
Bu sorun bir Steam servisi hatasına işaret ediyor olabilir. Lütfen Steam servisini onarmayı deneyin:
  1. Steam'den çıkın.
  2. Başlat > çalıştır'a tıklayın. (Windows tuşu + r).
  3. Şu komutu girin:
    "C:\program files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair
  4. Steam'i çalıştırın ve sorunu tekrar test edin.
Not:
Bu komut yönetici yetkileri gerektirir ve birkaç dakika sürebilir. Eğer Steam'i başka bir konuma kurduysanız, lütfen.
C:\program files (X86)\steam
Konumunu doğru konumla değiştirin.
Kaynak

Sorun çıktıktan sonra Steam'ın sitesine yönlendirdi sebep olan uygulamaların hiçbiri yok ve servis onarmayı denedim fakat olmadı.

Modemi kapatıp 1 dakika sonra açar mısın? Genelde böyle çözülüyor. Yaparken oyundan çık bu arada.

Modemi kapatıp 1 dakika sonra açar mısın? Genelde böyle çözülüyor. Yaparken oyundan çık bu arada.

Yine VAC hatası veriyor yakında 1 hafta ceza yiyeceğim için üzülüyorum.

Çözümü bilen var mı acaba ne yaptıysam bir türlü düzelmedi VAC hatası vermeye devam ediyor.

Son düzenleme:
Yine VAC hatası veriyor yakında 1 hafta ceza yiyeceğim için üzülüyorum.

Çözümü bilen var mı acaba ne yaptıysam bir türlü düzelmedi VAC hatası vermeye devam ediyor.
Dostum, o zaman öncelikle Steam'den çıkış yap. Sonra arama çubuğuna "Çalıştır" yazıp attığım kodu yapıştır: "C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe" /repair
Bu arkadaş böyle bi çözüm anlatmış. Anlattığı kişi de çözülüd olarak işaretlemiş bu cevabı. Bu da olmazsa belki modemi resetlemeyi deneyebilirsin. Başka bir fikrim yok maalesef.

Bu arkadaş böyle bir çözüm anlatmış. Anlattığı kişi de çözülüd olarak işaretlemiş bu cevabı. Bu da olmazsa belki modemi resetlemeyi deneyebilirsin. Başka bir fikrim yok maalesef.

Bunu defalarca denedim fakat maalesef sonuç alamıyorum.

Çözüme gerek kalmadı 1 hafta ceza yedim laptopu sattım kasa toplayacağım sinirden CS:GO'yu sildim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı