CS:GO VAC Hatası

TechnoDİNÇ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün ilk kez bu hatayı aldım. Hatayı almadan önce de Steam dosyalarını falan hiçbir şekilde değiştirmemiştim. Hata ise bu :
Bağlantı kesildi. Şu nedenlerden ötürü güvenli sunucularda oynayamazsınız. Bu şunlardan kaynaklanıyor olabilir.
Bilgisayarda VAC'la ilgili sorun var.
VAC sistemine stabil bağlanamıyorsun.
Oyunu değiştiren veya VAC ile uyumsuz yazılım kullanıyorsun.
Bunların hiçbiri değil. Virüs yok. Ne yapmam gerek ? Teşekkürler....

Bu fotoğrafı internetten buldum ama hata bu. Kendi hatamı da atardım ama Steamı sildim. Ben CS GTA5 falan kalır sanıyordum ama onlar da gidiyormuş. O yüzden atamıyorum :)

Dosya Ekleri

• VAC Hatası.jpg
    VAC Hatası.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 1.216
Onu kaç kez yaptım. Yine de olmamıştı. Bu sabah Steam'ı sildim yeniden yükledim. Şimdilik oldu gibi. İnşallah yeniden bozulmaz. Yardımlarınız için sağolun.

Şom ağzımı açtım. Yine oldu aynı sorun :(

Aynısı bu sabah bende de oldu. CS:GO oyununa girdim. Rekabetçi oyun açtım. Oyunun ortasında senin yazdığın hatayı verdi. Korktum tamam butonuna bastım Chrome'dan bir sayfa açtı. Sayfada yazan programlara baktım İobit'in programı vardı ve o program bende de vardı o programı görev yöneticisinden kapattım ve yine aynı sayfadaki tamir işlemini yaptım. Bilgisayarı kapatıp açtım düzeldi ama rekabetçi yasaklaması oldu. 30 dakika sonra oda kalktı.

bendede aynı hata oldu sildim tekrar yükledim oldu
ama denetim masasından yapma sağ tıkla kütüphaneden oyuna diskteki dosyaları sil de sonra tekrar yükle

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı