CS:GO VAC hatası

Radeon97

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen birisi yardım etsin, 2 gündür oyun oynayamiyorum. Su hata yüzünden yapmadığım şey kalmadı.

Dosya Ekleri

• IMG_20210130_231734.jpg
    IMG_20210130_231734.jpg
    182,1 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
CS GO'nun hile sistemine ters düşen bir program çalışıyor arkada. Arkada hangi programlar açık?

"CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve şu komutu yaz bcdedit.exe /deletevalue nx bilgisayarını tekrar başlat ve Windows + r ye basıp sunu yaz "C:\program files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair"

CS GO'nun hile sistemine ters düşen bir program çalışıyor arkada. Arkada hangi programlar açık?
Hiç bir program acik degil sistemi daha yeni kurdum pek bir şey de yok zaten..
Dosya doğrulamak, Steam'dan tamamen çıkıp yönetici olarak çalıştırmak, başlatma seçenekleri varsa onları silmek bazı çözümler.
Malesef olmuyor
"CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve şu komutu yaz bcdedit.exe /deletevalue nx bilgisayarını tekrar başlat ve Windows + r ye basıp sunu yaz "C:\program files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair"
Deneyeceğim

Son zamanlarda başka bir oyuna Türkçe yama, mod vs bir şey yaptın mı?
En başta bu hatayı almayıp sonra alman ilginç. Bir şey yükledikten sonra bu hatayı almaya başlamışsın demek oluyor bu. O yüklediğin şeyi bulmalısın ve silmelisin.

Dostum daha önce eski bilgisayarımda oynuyordum bir sikinti yoktu bu bilgisayari yeni aldim ve daha hiçbir şey yuklemedim CS'ye girdigimde ilk maçtan bu hatayı verdi maalesef.

Oyunu yüklerken tam yükleyememiş olabilir. Oyuna steam üzerinden sağ tıklayıp özelliklerinden dosya bütünlüğünü doğrula yapınız. Eksik yüklemeleri bulup düzeltecektir

Geri
Yukarı