CS:GO "VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

FlyingHopes

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa/Gemlik
Daha fazla  
Merhaba, MSI Afterburner çalıştırmak için "allow_third_party_software" komutunu girmiştim, aylardır bu şekilde oynarken bir sorun yaşamadım. Bugünden beri maç eşleştirmesine her girmeye çalıştığımda "VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı" hatası alıyorum. Oyun dosyalarını defalarca kez doğruladım, Steam'i yönetici olarak yeniden başlattım. İnternetimi yeniden başlattım, farklı bir ağa bağlandım. Yine de sorunum düzelmedi. Sorunu nasıl düzeltebilirim?

Steam destek üzerinde yazdığım mesaj bu şekilde, yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıyeten oyunu başlatırken yazmış olduğum komutu silerek girmeme rağmen yine aynı hatayı aldım.
bu arada Webtekno üzerindeki yöntemleri de denedim, o yüzden oradan link atmayın.
1.jpg

Son düzenleme:
Bugün ilk defa bende bu hata ile karşılaştım modeme reset attım IP değişip denedim Webtekno'da bulunan çözüm yollarını denedim ama olmadı çözüm bulan var mı?

Konuyu az evvel ben açtım arkadaşlar genel bir sorun olduğunu söyledi.

Ağzımızın tadıyla CS:GO'ya girelim dedik bu zamana denk geldik :D

Bugün ilk defa bende bu hata ile karşılaştım modeme reset attım IP değişip denedim Webtekno'da bulunan çözüm yollarını denedim ama olmadı çözüm bulan var mı?

Ağzımızın tadıyla CS:GO'ya girelim dedik bu zamana denk geldik :D
Cidden ya 2 saattir çıldırdım oyuna gireceğim diye.

Hocam bir de saçma bir bug oldu bende. VAC hatasını verdi rekabetcide ama diğer oyunlara girebildim. 1 el ölüm maçı atıp sonra tekrar rekabetciye girdim oldu.
Hocam ben bu siteden baktım, sunucu kaynaklı bir problem varmış sanırım, düzelir zamanla.

Geri
Yukarı