CS:GO "VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı" hatası

Hirpi35

Centipat
Yer
New York/Amerika
Arkadaşımda hata vermiyor ama bende hata veriyor çözümü var mıdır?

1695319747245.png

Genel bir sorun var, Reddit'te birçok kullanıcı aynı sorundan muzdarip;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de aynı sorun var yarım saat önce konusunu açtım başka insanlar da yaşıyormuş.

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Arkadaşlar genel sorun var demiş ama ben daha önceden de bu sorunu yaşadığımda şu şekilde çözdüğümü hatırlıyorum.

Steam>Ayarlar>Depolama>CS'nin yüklü olduğu diskte üç noktaya tıklayıp klasörü onar diyin.

Bu şekilde daha önceden bu sorunu çözmüştüm.

Bu hatanın ortaya çıkmasının veya tetiklenmesinin çok farklı sebepleri var. Dolayısıyla çokça da çözüm önerisi var. Tam olarak hangisinin işe yarayacağını anlayamıyoruz. Ancak son zamanlarda Valve kaynaklı ortaya çıktığı belli. Şimdi bana da aynı hatayı veriyor. On farklı şey denedim geçmişte. Eğer kitlesel olarak insanlar forumlara şikayet giriyorsa bunun sebebi yine onlardandır. Çözüm diye sunulan şeyler işe yaramayacak. Kendiliğinden düzelmesini beklemekten başka çare yok.

Yine akşam akşam oyun isteğimi baltaladı. Ne yapsam da hıncımı çıkarsam bilemedim. AoE 2 açıp mancınıkla adam mı ezeyim yoksa ETS 2'de boş gözlerle yol bitene kadar süreyim mi?

Belki de tüm bunlar cs2 geliyor diyedir, kim bilebilir ki 😁.

Geri
Yukarı